1% je nápad, 99% realizace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V tomto díle se zaměříme na to, jak tuto strategii co nejúčinněji uvést do života a jak všechny ve vašem týmu zacílit na ty nejdůležitější priority a zajistit aby po celou dobu realizace vašich plánů byli sladěni, informováni a zodpovědní k tomu, k čemu se pro realizaci vaší strategii zavázali. Zobrazit více…

Běží ve vaší firmě všechny procesy bez zbytečných komplikací a daří se vám v ziskovosti být na špici ve vašem oboru? Pokud ne, tak obvykle máte problémy v exekuci vašich plánů a strategie. Již Baťa razil myšlenku, že úspěch je jen jedno procento nápad a 99% schopnost jej zrealizovat.

Špičková exekuce vašich plánů je o disciplíně. A pokud chcete odstranit zbytečné hašení požárů měli byste perfektně zvládnout tři exekuční disciplíny – priority, data, rytmus.

Proč vysílání sledovat?

  • Pokud řešíte zbytečné komplikace a zádrhely, počínaje chybějícími doklady, nedostatečnými informacemi a konče hašením různých požárů.
  • Pokud váš tým tráví ve firmě více času než je potřeba a velkou část toho času pálí na opravování věcí, které měly být udělány správně už od samého počátku.
  • Pokud je vaše ziskovost nižší než je trojnásobek průměru ve vašem oboru. 

Co si odnesete?

  1. Zvládnutí tří exekučních disciplín.
  2. Zafokusování a sladění vašeho týmu tím správným směrem.
  3. Nastavení užitečného rytmu mítinků, díky kterému získáte čas na to důležité.

Kdo je Jiří Bílek?

Jirka Bílek vystudoval fakultu sportovních studií a sport jej provází celý život. Stál za vznikem běžeckého závodu Vltava Run. Deváté sezony tohoto závodu se letos zúčastní na 300 běžeckých týmů (cca 3500 běžců). Jirka je jedním ze zakladatelů společnosti Top4sport (2010). V týmu Top4Sport pracuje 100+ lidí, působí ve třinácti zemích s obratem 650 mil Kč. Na tento rok 2021 chystají expanzi do dalších jedenácti zemí.

Pavel Křepelka

33 min | 23. 2. 2021 | Pořad: ScaleUp

Kompetence: Hodnocení, Řízení zdrojů, Spolupráce, Týmová práce, Vedení lidí

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství