Listopad 2020

Na měsíc listopad pro vás připravujeme celkem 8 zajímavých vysílání. Můžete se těšit na 3 nové pořady a 5 dalších dílů pořadů vám již dobře známých.

Nové pořady

Dalibor Pulkert představí svůj pořad Business ToolBox, v rámci kterého odvysílá první díl nesoucí název Skupinová prioritizace.

Biohacking for Life je další nový pořad, který pro vás připravují Libor Mattuš a Petr Fridrich. První vysílání se bude věnovat tématu Optimalizace dne pomocí biohackingu aneb péče o sebe sama – luxus nebo nutnost?

Nově zařazujeme do programu Knihu měsíce pod taktovkou Jana Maška, kdy každý měsíc vybírá a doporučuje knihu jeden člen sítě Red Button. Jméno i název knihy je do poslední chvíle zahaleno rouškou tajemství.

Nové díly

Kromě Brain&Breakfast s Michaelem Žantovským se můžete těšit na další díl Na cestě s Oliverem Laryea a pokračování seriálu Scale Up, tentokrát s názvem Strategie – Cesta k cíli. Nebude chybět ani další vysílání pořadu Použij Sílu! – Archeoložka v AI o osobní vizi. Jan Mašek si do svého pořadu Mí učitelé pozve Radvana Bahbouha a budou diskutovat na téma Autorita a “autorita” – podzimní reflexe.

Program je k dispozici ve dvou variantách, barevné pro sdílení elektronicky a inverzní pro tisk, která obsahuje méně barevných prvků kvůli úspoře nákladů.

Michal Poppe