Skupinová prioritizace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Jednoduché nástroje, jak na priority ve skupině. Možná znáte ten pocit, že toho máte ve firmě hodně a všechno chce vaši pozornost a čas. Důležité je se rozhodnout, co nedělat. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Možnost ovlivnit výsledek rozhodování je velmi důležitá pro angažovanost (dnes hezky česky engagement) v týmu. Nepodceňujme zatažení vašeho týmu do důležitých strategických témat. Ale i do všednějších věcí jako např.: jaké židle nebo kávu si ve firmě pořídíme.

Co si odnesete?

Konkrétní praktické techniky, jak na prioritizaci ve skupině, které můžete ihned další den vyzkoušet ve vaší firmě.

Kdo je Dalibor Pulkert?

Daliborova osobní mise je „Podpora podnikavosti“. Věří, že čím více podnikavých lidí, tím lepší společnost po sobě necháme pro své děti. Snaží se pomáhat v odbourávání bariér „nevím co“, „nevím jak“ a „nevím s kým“. I proto rozjel projekt IdeaBox, forma kreativní krabice, která vás provede ověřením nápadu na trhu. 

V digitálních vodách se pohybuje přes 15 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem a zákazníkem. Spoluzaložil inovačního studio Outboxers, které staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. 

Dalibor Pulkert

Neustále hladový po nových zkušenostech, inovátor a startovač nových produktů a služeb. Spoluzaložil inovační startup studio Outboxers. Baví ho ověřovat nápady a pomáhat v tom i ostatním. Zároveň nevymýšlí kolo a používá ověřené nástroje a techniky inovátorů z celého světa. Pravě to by s vámi rád sdílel ve svém pořadu.

17 min | 5. 11. 2020 | Pořad: Business ToolBox

Kompetence: Prioritizace, Spolupráce, Týmová práce, Work-life balance

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství