Emoční první pomoc

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Jak zareagujete, když člověk vedle vás prožívá něco náročného? A jak se cítíte před nepříjemným rozhovorem, který potřebujete otevřít? Emoce nás provázejí v každém aspektu lidské interakce, a přesto je bagatelizujeme, dezinterpretujeme, či dokonce potlačujeme. Zobrazit více…

Na rozdíl od psychoterapeutů jsme se příliš neučili, jak s emocemi u sebe, či u druhých pracovat. Co si z jejich odborné praxe můžeme vzít do svých vztahů, aniž bychom sáhodlouze studovali? Jak díky emoční první pomoci můžeme své blízké v těžké chvíli skutečně podpořit? A jak otevírat náročné rozhovory, aniž abychom druhé zranili víc než je nutné? 

Kdo je Eliška Remešová?

Eliška Remešová je psycholožka, psychoterapeutka a lektorka se zájmem o psychologii lásky a moderní podobu partnerských vztahů. Ve své soukromé psychoterapeutické praxi se orientuje na partnery, kteří se chtějí mít spolu lépe. Opírá se o komplexní psychoterapeutický výcvik SFBT, Kompletní krizovou intervenci, probíhající výcvik ICEEFT pro páry a mnoho dalších absolvovaných kurzů. Přes čtrnáct let přednáší, facilituje a vede workshopy ve firmách i neziskových organizacích. Rozvíjí leadery a jejich týmy ve vztahové inteligenci, mj. vztahovému bezpečí, autentickém leadershipu, emoční inteligenci.  Je lektorkou aplikované improvizace, která představuje cestu za svobodou k autentickému já a efektivní rovnocenné spolupráci s druhými. V roce 2021 spoluvydala terapeutický deník pro ženy Duše na místě, o rok později založila institut mezilidských vztahů MEZILIDMI. 

Na sítích informuje o tom, že #laskajedovednost a vzdělává širokou veřejnost, jak pečovat o sebe a své vztahy.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství