Jak v týmu pracovat se zpětnou vazbou

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V tomto díle si ukážeme nástroj, který vám pomůže přinést do týmu zpětnou vazbu zcela přirozeně a s velmi pozitivním dopadem na fungování jednotlivců i týmu jako celku. Zobrazit více…

Zpětná vazba je důležitým zdrojem osobního růstu, nastavování funkčních mezilidských vztahů a rozvoje vyspělosti fungování týmu. V tradičně fungujících firmách ji zaměňujeme s hodnocením a působíme tím víc škody než užitku. Jak to ale udělat, aby si lidé v týmu dávali růstovou zpětnou vazbu, která je skutečně bude posouvat dál, když doteď nic takového nedělali?

Proč vysílání sledovat?

  • Zjistíte, jak moc je kultura růstové zpětné vazby důležitá pro zdravé fungování samoorganizovaného týmu  
  • Dozvíte se, jaký je rozdíl mezi hodnocením a zpětnou vazbou a jakých chyb se vyvarovat
  • Naučíte se, jak si vzájemnou týmovou zpětnou vazbu dávat.

Co si odnesete?

  • Nástroj pro dávání zpětné vazby v týmu
  • Tipy z praxe, které vám pomohou zvýšit šanci, že dávání zpětné vazby v týmu bude přirozené a že povede k růstu a ke zlepšení vztahů a produktivity v týmu
  • Dokážete tým na dávání zpětné vazby předem připravit tak, aby do toho šli odvážně a naplno

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilefluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat