Říjen 2018 – Radikální otevřenost

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Polopravdy až lži mi byly vždycky velmi nepříjemné. Stejně jako chození kolem horké kaše. Ubírá to energii a věci se posouvají pomalu až vůbec. Proto jsem velký příznivec otevřenosti. Jak říká Jim Collins: jen organizace, které umí čelit ‚brutálním faktům‘, je mohou včas řešit. Logické, ne? Klíčové je, že někdo ‚to‘ vždycky ví. Jen se nesmí bát to říct." Zobrazit více…

„V knize Radikální otevřenost autorka sdílí své zkušenosti s tím, jak budovat svůj vlastní ‚radikálně otevřený‘ leadership a šířit ho dál. Chci zlepšit svou otevřenost (a nezraňovat při tom ostatní) – vrhám se na její knihu“, říká Jiří Rozvařil, člen sítě Red Button.

Šéfování je obtížné pro každého. Oceňujete nasazení svých podřízených, ale současně vidíte jejich nedostatky. Co dál? Konfrontace je nepříjemná pro všechny a vy nechcete nikoho ranit nebo urazit. Jenže chyby napravit musíte – je to vaše povinnost. Jak tedy kolegům sdělovat kritiku a současně je nenaštvat? Jak být silným lídrem a přitom se neproměnit v nelidu?

Radikální otevřenost je způsob, jak poskytovat cennou zpětnou vazbu, aniž byste škodili sobě nebo ostatním. Naučte se ji, posune dál nejen vás, ale i celý tým!

Kdo je Jiří Rozvařil?

Jiří Rozvařil je jeden ze zakladatelů Colognia press, nyní je členem její správní rady. Od začátku postavili svůj byznys na prvotřídní kvalitě, slušném a férovém jednání a inovativnosti. Během let investovali do nákupu nejmodernějších strojů a neustále rozšiřovali nabízený sortiment. Díky chuti zkoušet nové postupy a pouštět se do věcí, na které si ostatní konkurenti netroufli, si Colognia press získávala důvěru významných zákazníků, kteří výrobě v Kolíně svěřovali čím dál složitější zakázky. Colognia press je dnes jedna z nejmodernějších a nejinovativnějších tiskáren etiket v České republice. Colognia press chce být jedničkou na trhu. S růstem společnosti se čím dál více investuje i do růstu vlastních lidí a podpory a rozvoje aktivit v regionu. Cílem Colognia press je vytvářet pro všechny dobré místo pro práci i pro život. 

10 min | 20. 9. 2018 | Pořad: Kniha měsíce

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství