OKR v České Spořitelně

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Podíváme se, jak Objectives and Key Results pomáhají agilní transformaci v České Spořitelně. Náš host promluví i o jednotlivých ceremoniích, rytmu nastavení a vyhodnocení OKR, vysvětlí proč a jak používají „drzé cíle“ a poradí, jak kombinovat rozvojová OKR a běžný, ale důležitý provoz. Zobrazit více…

Jak takovou změnu lidem „prodat“ a způsobit, že jí budou nejen rozumět, ale též chtít? Jak metodiku školit a jaké role ve firmě mít, aby týmy měly dostatečnou podporu? Jak se musel změnit přístup vedení, jaké výzvy to přineslo?

Proč vysílání sledovat?

  • OKR umožní prioritizaci úkolů s ohledem na strategické firemní cíle. Vaše mistrovství v OKR se bude prohlubovat.
  • Uslyšíte konkrétní příklady z České Spořitelny, které vás obohatí o ověřené zkušenosti.
  • Zejména pokud jste z velké firmy, je důležité vědět, jak takový systém škálovat ve velkém, ale spousta tipů pomůže i menším organizacím.

Kdo je host?

Tomáš Honěk

Tomáš Honěk je v České Spořitelně od počátku agilní transformace v roce 2018. Měl mimo jiné na starosti design a spuštění nové organizace. Teď vede Quarterly Business Review, které pomáhá dodávat věci s největší přidanou hodnotou pro klienta. Jasné cíle banky dávají agilním týmům volnost v tom, jak jich dosáhnou. V sesterské Slovenské Sporitelně vedl digitalizaci pobočkové sítě a v minulosti pracoval v poradenské firmě McKinsey.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství