Jak na firemní vzdělávání

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

S Lubošem Malým jsme probrali téma firemního vzdělávání. Podívali jsme se na něj z pohledu člověka, který má vzdělávání ve firmě na starosti z pohledu CEO nebo majitele a také z pohledu lídra týmu, který chce společně se svými lidmi růst. Od trendů ve firemním vzdělávání jsme se dostali až k hodně praktickým radám a tipům. Zobrazit více…

Pokud vás tedy téma firemního vzdělávání zajímá nebo jej máte ve firmě na starosti, je tento díl právě pro vás.

Kdo je Luboš Malý?

Luboš je rád, když firma funguje, jako švýcarské hodinky. Proto hledá rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO – od výrobní operativy, přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Rád propojuje různé obory, světy start-upů, neziskových organizací i vysokých škol a v neposlední řadě kultury, které měl možnost potkat.

Věří, že skrze prostředí ve firmách je možné zlepšovat celou společnost. Proto spoluvytváří síť RedButton a podílí se jak na vnitřním fungování tak na produktech a projektech. Má rád tykání, otevřenost, dávat víc než brát, skromnost, lidskost a humor ve všech podobách. Fandí ZeroWaste a Expertnímu dobrovolnictví.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství