Buďte lídry!

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Jste režisérem svého života? Jeffrey Kottler říká, že lídry můžeme být my všichni. Dozvíte se, jak to bylo s vůdci a leadery v minulosti a jak se leadership v poslední době mění. A taky se můžete zamyslet nad tím, jaké by vlastně měly být kompetence dobrého leadera. Zobrazit více…

Kottler nabízí i praktické tipy, které nám mohou pomoci v jakékoliv komunikaci. Možná nedostanete na své otázky jednoznačnou odpověď, ale rozhodně vás tento abstrakt donutí přemýšlet.

Petra Janková vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na vás, jestli vám tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo vás přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Jeffrey A.Kottler se celý svůj profesní život zaměřuje na oblast vzdělávání, rozvoje, leadershipu  a psychoterapie. Napsal přes 100 naučných knih, které se věnují oblastem z výše zmińovaných témat. Působí na California State University ve Fullertonu.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat