Buďte lídry!

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Jste režisérem svého života? Jeffrey Kottler říká, že lídry můžeme být my všichni. Dozvíte se, jak to bylo s vůdci a leadery v minulosti a jak se leadership v poslední době mění. A taky se můžete zamyslet nad tím, jaké by vlastně měly být kompetence dobrého leadera. Zobrazit více…

Kottler nabízí i praktické tipy, které nám mohou pomoci v jakékoliv komunikaci. Možná nedostanete na své otázky jednoznačnou odpověď, ale rozhodně vás tento abstrakt donutí přemýšlet.

Petra Janková vám v dnešním dílu pořadu Čtení se mění odkryje zásadní otázky z této knižní publikace. Je jen na vás, jestli vám tento abstrakt otevře otázky, které si ve spojitosti se sociálními médii klademe, nebo vás přesvědčí o přečtení této knihy.

Kdo je autor knihy?

Jeffrey A.Kottler se celý svůj profesní život zaměřuje na oblast vzdělávání, rozvoje, leadershipu  a psychoterapie. Napsal přes 100 naučných knih, které se věnují oblastem z výše zmińovaných témat. Působí na California State University ve Fullertonu.

Petra Janková

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství