InspiRácio

Sledujte živě InspiRácio Petra Beneše, který vás se svými hosty pohoupá na houpačce mezi minulostí a budoucností. Sveze vás na kolotoči digitálních změn ovlivňujících stále víc a víc svět byznysu i náš každodenní život. Inspirujte se ráciem osobností, které vám na svých příbězích ukáží, jak zůstat sami sebou a nezbláznit se se z horské digi dráhy plné nejrůznějších společenských a byznysových kontrastů.

Moderuje Petr Beneš.

Žijeme ve fascinující době. Fyzický svět se prolnul se světem virtuálním. Permanentní změna se stala novým normálem. Technologie bourají bariéry, které se pár let zpátky zdály neměnné – prostorové, časové i znalostní. Prožíváme své životy online. Informace jsou dostupné za zlomek nedávné ceny. Na straně druhé vznikají bariéry nové. Komfort vyměňujeme za soukromí. V genetice narážíme na samou hranu etiky, u samořiditelných aut zase na otázky morálky. Management mnoha firem je postaven před výzvu výrazně změnit existující obchodní model, oslovit zcela nové okruhy zákazníků a uzavírat doposud nemyslitelná partnerství. Organizace firem často přestávají sloužit svému původnímu účelu a stávají se brzdou flexibility, efektivity i kreativity. Tento fakt znamená pro řadu firem hrozbu i příležitost zároveň…

Vytrácí se díky digitalizaci z našich životů humanita, lidství a osobní integrita? Jak přežít v době postfaktické a postpravdivé a nezbláznit se z toho? Na tyto a celou řadu dalších otázek spojených s transformací firem, společnosti i osobním rozvojem každého z nás, naleznete “inspiraci s rozumem” v pořadu InspiRácio moderátora Petra Beneše a jeho rozmanitých hostů.

Kromě samotného sledování pořadu vás s každým dílem čeká možnost klást online dotazy přímo na hosty ve studiu, výzva která bude vyžadovat vaši energii a čas a také online diskusi s moderátorem pořadu Petrem Benešem zhruba 7 dní po premiéře dílu.

Archiv vysílání pořadu