Jak pracovat s týmovou vizí

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Nízká úroveň motivace v týmu a nedostatek týmové spolupráce? Vinu může nést právě absence týmové vize! V tomto dílu si ukážeme užitečný nástroj, který nám ji pomůže správně nastavit. Zobrazit více…

Ve firmách se často pracuje pouze s firemní vizí a s produktovou vizí, na tu týmovou se obvykle zapomíná. Jak s tím bojovat? Pusťte si vysílání.

Proč vysílání sledovat?

V tomto dílu pořadu Týmy budoucnosti si povíme, proč je týmová vize tak důležitá a jak se s ní dá pracovat. Jako bonus si ukážeme nástroj, který nám ji pomůže správně nastavit!

Co si odnesete?

  • Nástroj na tvorbu týmové vize.
  • Jak s týmovou vizí pracovat, aby vám přinášela hodnotu.
  • Tipy z praxe, aby to všechno dobře klaplo. 🙂

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilfluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat