Jak pracovat s týmovou vizí

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Nízká úroveň motivace v týmu a nedostatek týmové spolupráce? Vinu může nést právě absence týmové vize! V tomto dílu si ukážeme užitečný nástroj, který nám ji pomůže správně nastavit. Zobrazit více…

Ve firmách se často pracuje pouze s firemní vizí a s produktovou vizí, na tu týmovou se obvykle zapomíná. Jak s tím bojovat? Pusťte si vysílání.

Proč vysílání sledovat?

V tomto dílu pořadu Týmy budoucnosti si povíme, proč je týmová vize tak důležitá a jak se s ní dá pracovat. Jako bonus si ukážeme nástroj, který nám ji pomůže správně nastavit!

Co si odnesete?

  • Nástroj na tvorbu týmové vize.
  • Jak s týmovou vizí pracovat, aby vám přinášela hodnotu.
  • Tipy z praxe, aby to všechno dobře klaplo. 🙂

Kdo je Hana Jadavan?

Hanka sama sebe nejraději nazývá Agilfluencerem. Věří, že ve firmách by se k dospělým mělo chovat jako k dospělým a že svůj plný potenciál dokážeme využít pouze pokud dostaneme svobodu se samostatně rozhodovat, pracovat na věcech, které nám samotným dávají smysl, a možnost se všestranně rozvíjet. Její osobní misí je tak podpora rozvoje samo-organizovaných týmů a svobody a štěstí v práci.

Své znalosti a praktické zkušenost předává nejčastěji formou školení a mentoringu v oblasti agility, moderního leadershipu a seberozvoje. Je také spoluzakladatelkou komunity #CzechAgile, jejíž misí je navracet agilitu ve firmách zpět od procesů směrem k agilním hodnotám a principům. Ve volném čase píše na Instagramu recenze na školení a seberozvojové knihy.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství