Desatero práce se stážisty

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Při nástupu stážisty nebo stážistky do firmy je potřeba dodržovat jisté základy. Pokud však nejsou dodržovány, v lepším případě během chvíle z firmy uteče nebo v horším žádný z cílů nenaplníte a budete ve firmě jen mrhat svým časem. Jaké jsou tyto základy? Přesně o tom bude nový díl pořadu První šance! Zobrazit více…

Stážisté totiž už dávno nejsou jen pro přípravu kafe a rovnání šanonů. Jejich práce může být mimořádně produktivní, pokud je s nimi správně zacházeno a jsou pečlivě vybráni. A to nejenom kvůli nízkým nákladům, ale zejména kvůli talentu a inovativnímu myšlení.

Díl je určen pro každého, kde zamýšlí pracovat s mladou generací. Pro HR a marketing manažery je to „povinná literatura”, pro ostatní doporučujeme v momentu, kdy vám nastupuje váš první stážista nebo stážistka.

Kdo je Tomáš Hülle?

Tomáš je zakladatelem European Centre for Career Education (ECCEDU) a Xflow.cz. Jeho cílem je učinit vzdělávání relevantním a s maximálním dopadem pomocí přímého zapojení nejvýznamnějších firem a institucí. Tomáš dříve pracoval jako ředitel investiční společnosti First Eastern, konzultant čínské právní kanceláře Co-Effort, založil vzdělávací projekt Prague Summer School on International Business Transactions. Kromě toho dále pracoval pro několik nejvýznamnějších světových advokátních kanceláří a byl také odpovědný za právní témata deníku Hospodářské noviny a týdeníku Ekonom. Kromě toho se Tomáš podílel také na práci dvou expertních skupin Spojených národů (UNCITRAL) a je externím přednášejícím na Institutu ekonomických studií FSV UK. Kromě České republiky byl také pozván jako přednášející na Oxford university či London School of Economics (GB), Arizona State University, George Washington University a John Marshall Law School (USA) a mnoho dalších světově významných univerzit, zejména potom v Číně – Beijing University či Tsinghua University.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství