První šance

V pořadu “První šance” se zaměřujeme na práci se stážisty. Jakou práci ideáně stážistům svěřit a jak je spojit se zkušenějšími kolegy, aby přínos byl na obou stranách.

Moderuje Martin Vítek a Tomáš Hülle.

Co udělat pro to, abyste získali první šanci v kariéře? Co vůbec znamená stát se stážistou nebo takové stážistu nabrat? Jaká práce se vám poprvé dostane pod ruce? 

První šance vás seznámí s příběhy obyčejných mladých příslušníků nastupující Generace Z a jejich pouti ze školních lavic do současného zaměstnání ve firmách. Zjistíte, jaké byly jejich kroky, co museli vykonat, aby první šanci získali a jak se jejich cesta od té doby rozvinula. Současně se podíváme i na druhou stranu mince, a to jakým způsobem se s nimi pracuje ze strany zaměstnavatelů. 

Lidé, kteří jim jejich první šanci dali nám prozradí, jak se v jejich firmě se stážisty pracuje, co dělají pro jejich rozvoj, jaké úkoly jim svěřují a jak je zapojují do kolektivu. Co je vůbec cílem jim první šanci dávat a jestli se jim daří tyto cíle naplňovat. 

Pořadem vás provedou moderátoři Tomáš Hülle a Martin Vítek, kteří se specializují na práci s mládeží na jejich rozvoj v konkrétních oborech jako jsou právo, byznys, architektura, design a informační technologie, ale i ve více obecných dovednostech jako je podnikavost a inovativnost.

Archiv vysílání pořadu