Vedení od srdce

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Mark C. Crowley představuje koncept dvou typů štěstí - hedonického a eudaimonického. Sdílí svou osobní cestu překonávání nepřízně osudu, aby se stal úspěšným lídrem. Zobrazit více…

Zasazuje se o nové pojetí vedení ve 21. století, přičemž se zaměřuje na vedení založené na srdci a na význam péče o zaměstnance, která podporuje angažovanost a vysokou výkonnost. Zdůrazňuje souvislost mezi pozitivními emocemi, inteligencí srdce a prosperitou člověka v pracovním prostředí. Praktické rady zahrnují projevování skutečné péče, uznání a emocionální podpory pro účinnou motivaci zaměstnanců.

Kdo je prezentující?

Mark C. Crowley

Mark C. Crowley je autorem knihy „Lead From The Heart: Jeho posláním je zásadně změnit způsob vedení lidí na pracovištích po celém světě. Mark je pravidelným sloupkařem časopisu Fast Company a jeho příspěvky byly publikovány v USA Today, Reuters, Forbes, Stanford Social Innovation Review, Huffington Post, Gallup, The Financial Times, CEO Magazine, Great Britain a Seattle Times.
Jeho dva články na LinkedIn Pulse o inspiraci pracovníků 21. století a řízení mileniálů byly přečteny více než milionkrát. Druhé vydání jeho knihy debutovalo v srpnu 2022 jako „Amazon #1 Release“. Jeho kniha byla vyučována na deseti amerických univerzitách, včetně vzdělávacího doktorského programu na University of Massachusetts Global & na MBA programu University of Iowa. Jeho podcast Lead From The Heart patří mezi 1,5 % nejlepších podcastů na světě a má posluchače ve 174 zemích.
Před napsáním své knihy strávil Mark více než 20 let ve světě finančních služeb, kde se žere pes. Zastával dvě pozice na celostátní úrovni v jedné z největších amerických finančních institucí, kde byl jmenován lídrem roku. Zcela netradičně Mark dokázal, že hluboká péče o lidi a jejich podpora, a tím i pozitivní působení na srdce zaměstnanců má hluboký vliv na motivaci jejich trvalého zapojení, loajality a produktivity. Nový a průlomový lékařský výzkum, z něhož Mark ve své knize vychází, dokazuje, že srdce je ve skutečnosti hnacím motorem optimálního lidského výkonu. Mark, průkopník v oblasti vedení, nám ukazuje, že spíše než slabé nebo měkké vedení je vedení ze srdce to nejinformovanější a nejosvícenější, co může manažer nebo organizace udělat.

Michal Šrajer