Růst při zachování rovnováhy

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Pavel Pumprla sdílí své osobní zkušenosti a lekce z basketbalové kariéry, zdůrazňuje důležitost růstu při zachování rovnováhy. Vypráví, jak se navzdory nedostatku talentu stal kapitánem národního týmu a dosáhl úspěchu na mistrovství světa. Zobrazit více…

Diskutuje význam stanovování cílů a jak tvrdá práce přemůže nedostatky. Používá příběhy, aby ukázal, že neexistují limity možností, pokud věříme v náš potenciál. Podtrhuje potřebu kombinovat pracovní a osobní život a vybízí k pravidelnému zamýšlení se nad hodnotami a životními cíli.

Kdo je prezentující?

Pavel Pumprla

Pavel Pumprla je bývalým kapitánem českého basketbalového národního týmu. Jeho více než 15 let zkušeností ze světa profesionálního sportu, v kombinaci s dlouholetým studiem leadershipu a osobního rozvoje, mu poskytlo unikátní spojení praktických i teoretických znalostí a dovedností, které dnes využívá ve své druhé kariéře jako inspirativní řečník a konzultant právě v oblastech leadershipu, budování týmů a osobního rozvoje. Pavel také založil projekt Athletes PRO, který se zabývá vzdělávaním sportovců a pomáhá jim s přechodem do kariéry po sportu. Je také moderátorem podcastu Cesty vítězů, ve kterém Vám přináší rozhovory s inspirativními osobnostmi ze světa sportu. Jeho velkou prioritou je zároveň fungování jeho rodinného týmu, ve kterém působí se svou manželkou a třemi dětmi a zároveň oblast rodičovství považuje za další úžasnou paralelu světa byznysu v oblasti leadershipu a budování týmů.

Michal Šrajer