Pohled dovnitř s Radkem Majerem

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

S Radkem Majerem z TTC Teleport jsme se podívali především na důvěru jako na základní stavební kámen, na němž lze postavit dobře fungující organizaci. Dozvíte se, proč je důvěra tak důležitá, a také to, jak ji rozvíjet ve svých týmech a firmách. Bonusem je prohlídka pomocí 360° kamery. Zobrazit více…

Michal Šrajer vás tentokrát pozve do firmy TTC Teleport – jednoho z největších a nejmodernějších poskytovatelů datových center v Evropě. Její zakladatel, Radek Majer, ji buduje, na principech, které dnes nejsou v byznysu vůbec obvyklé – nemají hierarchii ani hromadu procesů. A přesto (nebo právě proto) si lidé sami berou zodpovědnost, dokáží vyhodnotit co je důležité a spolupráce jim funguje skvěle.

Co si z dílu odnesete?

  1. Odpověď na otázku, proč je důvěra tak důležitá (nejen v práci)
  2. Tři konkrétní nástroje, které pomáhají k budování důvěry
  3. Inspiraci jak to může ve firmě, stojící na důvěře, vypadat

Nevěříte? Pochybujete? Přidejte se k nám a přijmete pozvání k Pohledu dovnitř. Součástí živého vysílání bude také prohlídka firmy TTC Teleport 360° kamerou.

Kdo je Radek Majer?

Radek Majer svou firmu TTC Teleport založil v roce 2015. Nyní vede tým 21 lidí, kteří spolu fungují absolutně transparentně a poskytuje služby datových center zcela odlišně, než je na trhu běžné. Otevřený byznys model a služby, které jsou poskytované na míru konkrétním zákazníkům, důraz na ekologii, šetrnost, udržitelnost nebo svobodná organizační struktura jsou důvody, proč patří TTC Teleport mezi nejzajímavějších technologické společnosti v ČR. 

Radka celý život provázela technika a pragmatismus, ale našel se v měnění starých a zaběhlých postupů a přístupů. Sám tvrdí, že má hrůzu z toho, že měl dělat pořád ty stejné věci, co už někdo vymyslel a používá. Věci kolem sebe mění tak, aby to dávalo smysl jemu i jeho kolegům. Možná i pro to přirovnává úkoly a každodenní činnosti v TTC Teleport k pomyslným balonkům, které si po příchodu do práce každý ráno stáhne, aby si vybral kým pro daný den bude – elektrikářem, nebo podporou.

Michal Šrajer

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství