Pohled dovnitř s Radkem Majerem

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V dalším díle pořadu Pohledu dovnitř si budeme povídat především o důvěře, jako základním stavebním kameni, na kterém je možné dobře fungující organizaci postavit. Prodiskutujeme proč je důvěra tak důležitá i to, jak ji v týmech a firmách rozvíjet. Zobrazit více…

Michal Šrajer vás tentokrát pozve do firmy TTC Teleport – jednoho z největších a nejmodernějších poskytovatelů datových center v Evropě. Její zakladatel, Radek Majer, ji buduje, na principech, které dnes nejsou v byznysu vůbec obvyklé – nemají hierarchii ani hromadu procesů. A přesto (nebo právě proto) si lidé sami berou zodpovědnost, dokáží vyhodnotit co je důležité a spolupráce jim funguje skvěle.

Co si z dílu odnesete?

  1. Odpověď na otázku, proč je důvěra tak důležitá (nejen v práci)
  2. Tři konkrétní nástroje, které pomáhají k budování důvěry
  3. Inspiraci jak to může ve firmě, stojící na důvěře, vypadat

Nevěříte? Pochybujete? Přidejte se k nám a přijmete pozvání k Pohledu dovnitř. Součástí živého vysílání bude také prohlídka firmy TTC Teleport 360° kamerou.

Kdo je Radek Majer?

Radek Majer svou firmu TTC Teleport založil v roce 2015. Nyní vede tým 21 lidí, kteří spolu fungují absolutně transparentně a poskytuje služby datových center zcela odlišně, než je na trhu běžné. Otevřený byznys model a služby, které jsou poskytované na míru konkrétním zákazníkům, důraz na ekologii, šetrnost, udržitelnost nebo svobodná organizační struktura jsou důvody, proč patří TTC Teleport mezi nejzajímavějších technologické společnosti v ČR. 

Radka celý život provázela technika a pragmatismus, ale našel se v měnění starých a zaběhlých postupů a přístupů. Sám tvrdí, že má hrůzu z toho, že měl dělat pořád ty stejné věci, co už někdo vymyslel a používá. Věci kolem sebe mění tak, aby to dávalo smysl jemu i jeho kolegům. Možná i pro to přirovnává úkoly a každodenní činnosti v TTC Teleport k pomyslným balonkům, které si po příchodu do práce každý ráno stáhne, aby si vybral kým pro daný den bude – elektrikářem, nebo podporou.

Michal Šrajer

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat