OKR v Safetica podporují rychlý růst

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Safetica si dala za cíl rychlý růst. V rozhovoru se dozvíme, proč a jak tomu pomáhají Objectives and Key Results. Jakým způsobem překládají strategii do jasnější a stravitelnější podoby a jak na to navazují týmy. Zobrazit více…

Přijďte si poslechnout, jak Martin hovoří o tom, proč přešli z čistě týmových OKRs na cross-functional týmy. Řada OKR implementací trpí podobnými problémy, jaké Safetica adresovala touto změnou, můžete se tedy inspirovat.

Proč vysílání sledovat?

  • Uvidíte dvě konkrétní „company“ OKR včetně rozboru toho, proč jsou sestavena takhle
  • Martin prozradí, co jim poradil uznávaný konzultant Bel Lamorte, kterému svoji implementaci ukázali.
  • Pokud vás zajímá, jak firemní strategii rozdělit jednotlivým týmům, Martin poradí, kudy se vydat a čemu se naopak vyhnout.

Kdo je host?

Martin Imrich

Martin Imrich pracuje ve společnosti Safetica, která chrání firmy po celém světě před únikem dat a interními hrozbami. Aktuálně zastává roli Chief Customer Officer a vede většinu zákaznicky orientovaných týmů jako Presales, Customer Support, Professional Services nebo Customer Success. Ve firmě zastává také roli OKR Ambassadora. Vede celý OKR program a byl zodpovědný za implementaci OKRs v celé firmě. 

Mimo práci ho s manželkou aktivně zaměstnávají 2 malí kluci. A hlavu si od práce nejlépe vyčistí při CrossFitu, fotbalu, běhu, jízdě na kole, nebo vlastně u jakéhokoliv jiného sportu. Miluje také cestování, dobré jídlo a neodmítne dobrou společnost u pivka.

Ondřej Suchý

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat