OKR v Safetica podporují rychlý růst

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Safetica si dala za cíl rychlý růst. V rozhovoru se dozvíme, proč a jak tomu pomáhají Objectives and Key Results. Jakým způsobem překládají strategii do jasnější a stravitelnější podoby a jak na to navazují týmy. Zobrazit více…

Přijďte si poslechnout, jak Martin hovoří o tom, proč přešli z čistě týmových OKRs na cross-functional týmy. Řada OKR implementací trpí podobnými problémy, jaké Safetica adresovala touto změnou, můžete se tedy inspirovat.

Proč vysílání sledovat?

  • Uvidíte dvě konkrétní „company“ OKR včetně rozboru toho, proč jsou sestavena takhle
  • Martin prozradí, co jim poradil uznávaný konzultant Bel Lamorte, kterému svoji implementaci ukázali.
  • Pokud vás zajímá, jak firemní strategii rozdělit jednotlivým týmům, Martin poradí, kudy se vydat a čemu se naopak vyhnout.

Kdo je host?

Martin Imrich

Martin Imrich pracuje ve společnosti Safetica, která chrání firmy po celém světě před únikem dat a interními hrozbami. Aktuálně zastává roli Chief Customer Officer a vede většinu zákaznicky orientovaných týmů jako Presales, Customer Support, Professional Services nebo Customer Success. Ve firmě zastává také roli OKR Ambassadora. Vede celý OKR program a byl zodpovědný za implementaci OKRs v celé firmě. 

Mimo práci ho s manželkou aktivně zaměstnávají 2 malí kluci. A hlavu si od práce nejlépe vyčistí při CrossFitu, fotbalu, běhu, jízdě na kole, nebo vlastně u jakéhokoliv jiného sportu. Miluje také cestování, dobré jídlo a neodmítne dobrou společnost u pivka.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství