O překonávání překážek na cestě k sobě

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V dalším pokračování CZECHárny byl hostem Charlie Greenberg, charismatický a energický autor 30 knih a florbalového YouTube kanálu, který má v současné době přes 30 tisíc followerů. Charlie má ADHD a tento handicap se mu daří zvládat především díky píli, disciplíně, tréninku a askezi. Zobrazit více…

Představte si, že vám v první třídě, na prahu formování osobnosti, řekne učitelka po vaší chybě, že jste úplný debil, který se radši neměl vůbec narodit. To by zamávalo se sebevědomím kdekoho, natož šestiletého kluka! Charlieho Greenberga, mého dnešního hosta, tahle zkušenost naopak nakopla! Vrhnul se postupně na sport, hudbu, psaní… snažil se dokázat především sám sobě, že NA TO MÁ! Se svým ADHD handicapem bojoval především disciplínou, pílí, tréninkem i askezí. Dotáhl to to do žákovských reprezentačních výběrů v házené, jeho florbalový youtubový kanál dnes sleduje 30 tis. followerů a videa mají přes 7 milionů shlédnutí. Charliemu je lehce přes třicet a napsal již víc než 30 knížek!
“Jsem jeden z mála lidí, co možná víc knížek v životě napsali než přečetli”, říká s úsměvem Charlie. Jeho poslední kniha ReConfidence je o budování sebe-vědomí a navazuje na jeho terapeutické aktivity s puberťáky, kterým pomáhá předávat svoje zkušenosti nejen z období dospívání.
Poslechněte si rozhovor s charizmatickým a energickým Charliem Greenbergem a dozvíte se třeba i na jakou novou knihu se můžete těšit.

Kdo je host?

Charlie Greenberg

Charlie Greenberg

Petr Benes

32 min | 9. 2. 2024 | Pořad: CZECHárna

Kompetence: Inspirování, Motivace, Orientace na zákazníka, Sebereflexe