Lídr má štěstí v sobě

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Natasha Swerdloff ve své přednášce hovoří o tom, že o skutečné štěstí je třeba usilovat spíše zevnitř než na základě vnějších faktorů, jako je kariéra nebo bohatství. Podělí se o osobní zkušenosti s pocitem nenaplnění, přestože dosáhla tradičních ukazatelů úspěchu. Zobrazit více…

Zdůrazňuje důležitost vnitřního štěstí, představuje koncept života v realitě vytvořené myšlenkami a vyzývá posluchače, aby se spojili se svým vnitřním prostorem klidu a radosti. Zdůrazňuje význam autentických spojení, přítomnosti a rozpoznání vnitřního klidu pro podporu harmonie a radosti v každodenním životě. Celkově se přednáška zabývá transformační silou vnitřního štěstí a jeho dopadem na osobní pohodu a vztahy.

Kdo je prezentující?

Natasha Swerdloff

S téměř třiceti lety zkušeností v roli konzultantky, koučky, řečnice a autorky je Natasha Swerdloff uznávanou expertkou na transformační změny ve firemním prostředí i v životech jednotlivců. Jako vystudovaná psychoterapeutka sídlící v Dánsku má Natasha jedinečnou schopnost přinášet psychický well-being do profesní sféry. V roce 2012 získala její cesta rozhodující směr, když se seznámila s učením Sydneyho Bankse známým jako Tři Principy. To zcela změnilo její porozumění skutečnému zdroji štěstí a psychické pohody. Následně zintenzivnila svojí práci s generálními řediteli a firemními leadery. Výsledkem spolupráce je působivá kombinace pohody a zlepšených schopností, které vedou k vyšší produktivitě, lepší týmové spolupráci a větší psychické odolnosti.
Natasha je také spoluautorkou vlivné knihy „Návrat domů: Odhalování základů duševní pohody“, která byla přeložena již do 11 jazyků včetně češtiny. Na základě své práce a kušeností založila Institut Tří Principů v Dánsku, který si klade za cíl vybavit novou generaci profesionálů základními dovednostmi pro duševní a odolnost. Natasha věří, že jedním z největších objevů, které může člověk učinit, je že klid a štěstí nelze získat ani ztratit díky vnějším okolnostem.

Michal Šrajer