Firemní kultura

Komunita má 66 aktivních členů.

Podpora vztahů v týmech a vytváření dobrého pracovního prostředí, ve kterém lidé mohou naplno rozvinout a uplatnit svůj potenciál, je stále aktuálnější téma.

Jak to ale dělat dobře? Jak oslovovat nové kolegy, pomoci jim zapojit se do firmy, rozvíjet je a udržet si je? Na jakých hodnotách to všechno stavět? Jaká data sledovat?

Komunita firemní kultura pomáhá sdílet to, co se ve firmách prakticky daří i nedaří. Učíme se od sebe v neformální skupině lidí, kteří mají co nabídnout a zároveň se rádi učí od druhých.

 

Komuniťačka

Fotografie Tereza Černá

Tereza Černá

tereza@redbuttonedu.cz

Nejčastější otázky

Získejte neomezený přístup
ke všem komunitám díky licenci Impact

V komunitě potkáte lidi i z těchto firem

Nejbližší akce

Záznamy z vybraných akcí

Každý měsíc pořádáme minimálně dvě komunitní akce.

Archiv akcí

Členové o komunitě říkají

„Každý z nás žije vo svojom (relatívne uzavretom) svete, v ktorom neustále hľadá cesty, ako ho neustále posúvať ďalej a zlepšovať. Spolupráca v komunite mi otvára cestu k novým pohľadom na veľmi podobné veci, ktoré riešim aj ja, prináša nové impulzy na zamyslenie, ale aj tipy ako riešiť situácie, ktoré nie je sú vždy jednoznačné. Niekedy pomôže len jednoduchý rozhovor s podobne ladenými ľuďmi, niekedy tip na zaujímavý zdroj informácií či vzdelávačku, alebo je v komunite človek, ktorý už danú skúsenosť má, a preto je jeho rada nad zlato.”

Jana Haderkova

Jana Haderkova
KROS a.s.

„U nás v Sonnentoru jsme za spolupráci s Red Button a Red button Edu moc rádi. Už jen kvůli tomu, že jednou nebo dvakrát do měsíce se sejdeme (kdo má čas a náladu) v naší bílé zasedačce, uvaříme bandasku výborné kávy a ještě lepšího čaje, holky něco upečou nebo koupíme pár svatebních koláčků ze Šardic a dvě hodinky posloucháme a diskutujeme a učíme se vzájemně poslouchat a sdílet, o tématech pracovních a nepracovních. O RB Edu komunitách jsem se dozvěděl před několika málo měsíci a hned jsem zavětřil ohledně komunity Firemní kultura. Jsem zatím komunitní elév, ale je to super. Možnost jednou za čas si popovídat s lidmi, se kterými bych se jinak nikdy nesetkal a kteří to "tak nějak vidí podobně". A těch společných témat! Nejmíň do příštích Vánoc :)”

Vítek Ráček

Vítek Ráček
Sonnentor s.r.o.

„Komunita je pre mňa hlavne studnicou inšpirácie a nových nápadov. Pomáha mi narušiť rutinné myslenie a pozrieť sa na veci z iného uhla. Taktiež je niekedy príjemným uistením, že nielen u nás riešime daný problém, ale že sa s ním stretávajú aj ostatné firmy, s ktorými si môžeme vymeniť skúsenosti. ”


„Expertní komunita Firemní kultura nám dává nahlédnout pod pokličku jiných firem, což je pro nás cenným zdrojem informací a inspirace. Osobně ráda diskutuji a komunita mi toto umožňuje, sdílení je pro mě a můj tým naprostým základem pro posun! ”

Janka Pacinová

Janka Pacinová
Accace Outsourcing s.r.o.