Feedback základ všeho, nebo jen další zaklínadlo?

Akce již proběhla.

Dejme si feedback, zpětná vazba je základem rozvoje a komunikace v naší firmě. Už jste to někde slyšeli? Nebo to také občas používáte? Které teoretické koncepty se nám v praxi osvědčily? Je Kim Scott a její radikální otevřenost přenositelná do naší české kotliny? Zobrazit více…

Pojďme si o tom popovídat. Bez růžových brýlí a krásných slajdů, které snesou všechno. Opravdu nám kultura zpětné vazby v naší firmě funguje? Máme co zlepšovat? Ať už na neformální každodenní úrovni nebo na úrovni formálních pololetních či čtvrtletních “reviews” Co můžeme udělat pro to, abychom byli na naši “feedback culture” hrdí. 

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

120 min | 30. 11. 2022 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová