Retence, odchody, přechody, příchody…

Akce již proběhla.

Pojďme hned z kraje roku otevřít téma odchodů zaměstnanců. Nejen onboarding je důležitý, ale i odchody zaměstnanců jsou součástí tzv. “employee experience” a měly by probíhat s maximálním respektem a profesionálně. Pojďme sdílet, jak takové změny zvládáte ve vašich firmách. Jak se vyvarovat chyb, které mohou nastat a podepsat se na následném engagementu na nové pozici. Zobrazit více…

Co odchody do důchodu, na mateřskou, rodičovskou a opětovné příchody zpět? To vše výrazně ovlivňuje celkovou firemní kulturu, protože se to bytostně týká jednotlivých lidí a jejich okolí.

Vezměte si svůj oblíbený čaj či kávu a nastartujte s námi svůj den tímto zajímavým a velmi užitečným tématem. Mimo jiné se můžeme zeptat, zda-li v Sonnentoru vlastně pijí kávu.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

Denisa Koderlová

60 min | 11. 1. 2023 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová

Kompetence: Práce se změnou