Černobílá cesta

Živý přenos začíná 13. 10. 2022 v 8:30.

Kromě sledování online můžete dorazit za námi také osobně. Rezervujte si místo.
Adresa: Magenta Experience Center, Praha (mapa)
Rezervovat místo

Vysílání jsou k dispozici pouze uživatelům s členstvím Inspire.
Zakoupit členství

Jak se žije lidem, kteří dostali do vínku kulturní a etnickou dvojakost? Proč se míšenci často cítí jako cizinci v obou zemích původu svých rodičů a jak moc skutečně touží po sounáležitosti a kulturní celistvosti? V čem jsou si jejich osudy podobné a proč je jejich snaha zapadnout marná? Zobrazit více…

Co vše vás může potkat, když se rozhodnete odejít Česka a vydáte se žít do lůna Afriky? Stojí hledání kořenů a identity vůbec za to? Nejen o černobílé rozpolcenosti bude v Brain & Breakfast hovořit český spisovatel, podnikatel, právník a nigerijský kmenový král, Obonete S. Ubam.

Kdo je Obonete S. Ubam?

Obonete S. Ubam je český spisovatel, podnikatel, právník a nigerijský kmenový král. Působil na oddělení zahraničních styků Ministerstva obrany, kde pracoval jako protokolární tlumočník kabinetu ministra a poradce Hlavního inspektora ochrany lidských práv v rezortu obrany. Stal se spoluzakladatelem a předsedou Ligy etnických menšin ČR. V Nigerii převzal na několik let vedení rodinné firmy a správu fondu nemovitostí. V současné době žije ve Španělsku. Napsal několik knih, například oceněný titul Náš černobílý svět.

90 min | 13. 10. 2022 | Pořad: Brain&Breakfast