Test (sebe)důvěry

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

S Radvanem Bahbouhem se pobavíme o tématu (sebe)důvěry. Dotkneme se toho, jak je důležitá v časech krize, podíváme se na zdravou a nezdravou sebedůvěru a dostanete celou řadu tipů, které vám pomohou vědomě s důvěrou pracovat. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Podíváme se na to, jak si důvěru budovat a jak také souvisí důvěra se sebedůvěrou.
  • Dostanete celou řadu tipů, které pomohou důvěru, která je pro spolupráci velmi důležitá, budovat. 
  • Řekneme si také, jak (sebe)důvěra souvisí s mentálním zdravím a proč bychom se o toto téma měli zajímat nejen u sebe, ale také u lidí v našem okolí.

Kdo je Radvan Bahbouh?

Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede tým koučů v QED. Je autorem metody sociomapování. 

Sám o sobě na stánkách QEDu říká: „Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství