Test (sebe)důvěry

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

S Radvanem Bahbouhem se pobavíme o tématu (sebe)důvěry. Dotkneme se toho, jak je důležitá v časech krize, podíváme se na zdravou a nezdravou sebedůvěru a dostanete celou řadu tipů, které vám pomohou vědomě s důvěrou pracovat. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

  • Podíváme se na to, jak si důvěru budovat a jak také souvisí důvěra se sebedůvěrou.
  • Dostanete celou řadu tipů, které pomohou důvěru, která je pro spolupráci velmi důležitá, budovat. 
  • Řekneme si také, jak (sebe)důvěra souvisí s mentálním zdravím a proč bychom se o toto téma měli zajímat nejen u sebe, ale také u lidí v našem okolí.

Kdo je Radvan Bahbouh?

Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede tým koučů v QED. Je autorem metody sociomapování. 

Sám o sobě na stánkách QEDu říká: „Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat