Půjde rychlá móda dělat udržitelně?

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Na toto vysílání navazuje praktické setkání, během kterého se můžete doptat na věci, které zazněly ve vysílání a prodiskutovat s ostatními vaše témata.

Jaké cesty mohou vést k tomu, aby se produkce módního odvětví zpomalila a stala se více cirkulární a skutečně udržitelnou? A jak my zákazníci můžeme svým nákupem takové produkty podpořit? Zobrazit více…

Přinášíme vám exkluzivní záznam z akce, jejímž mottem bylo „O cirkularitě a udržitelnosti s lehkostí“. Pozvali jsme na ni odborníky, experty z byznysu i neziskové sféry. Naší snahou bylo nad otázkami udržitelnosti vést konkrétní, odlehčenou a přesto praktickou a zábavnou diskuzi.

Mezi hosty uvidíte a uslyšíte propagátorku slow fashion Kamilu Vodochodskou, Slavomíru Barnovou, která stojí v čele komunikace značky H&M v České a Slovenské republice, Lucii Poubovou & Kristýnu Holubovou ze SWAP Prague, které učí Česko vyměňovat nepotřebné kousky textilu a v hlavách se jim rodí myšlenka prvního skutečně udržitelného obchoďáku. Diskuzi vedla a odborný vhled do novinek v textilním průmyslu z pohledu cirkulární ekonomiky poskytla Soňa Klepek Jonášová, ředitelka INCIEN.

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.

50 min | 1. 6. 2022 | Pořad: CircuS

Kompetence: Myšlení v souvislostech, Společnost a kultura, Udržitelnost

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství