Pohled dovnitř s Babetou Schneiderovou

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Michal Šrajer vyrazil na návštěvu za Babetou Schneiderovou, která se od uklízečky v hostelu v Británii stala CEO v Bohemian Hostels & Hotels. Zobrazit více…

Povídali si o tom, jaké hodnoty jsou pro ni důležité, jak si v současné situaci na ně zachovat focus, jak se po letech v zahraničí vrátila do Česka, o vzniku sítě hotelů a hostelů, nebo taky o tom, proč v Ghaně staví veřejné záchodky.

Co se dovíte?

  • Postřehy o stávající situaci a jejím dopadu na hotelový byznys
  • Jak začali v Praze nabízet ubytování lidem bez domova
  • Co si myslí, že hoteliéry u nás čeká v dalších týdnech a měsících

Kdo je Babeta Schneiderová?

Babeta Schneiderová vystudovala Hospitality Management na univerzitě v Derby ve Velké Británii a v oboru hospitality pracuje již 15 let. Svou práci stále miluje. Po deseti letech strávených v zahraničí je nazpět v Česku a nyní působí na pozici CEO ve společnosti BoHo (Bohemian Hostels & Hotels). BoHo je síť, která provozuje hotely a hostely v Praze, Olomouci a Ghaně a která také staví síť veřejných záchodků v Ghaně.

Babeta věří, že klíčem k úspěchu každé firmy jsou její lidé. Babetiným každodenním cílem je zajistit, aby každý v týmu byl motivovaný, věděl, co má dělat a věděl, proč to dělá, ať už jde o paní na úklid na částečný úvazek nebo seniorního ředitele.

Michal Šrajer

Mohlo by vás zajímat