Mějte odvahu vést jako holka

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Připojte se k Dalii Feldheim v jejím poutavém projevu o dopadu reklamy "Run Like a Girl" z roku 2014, která radikálně změnila vnímání fráze "like a girl". Dalia, ve své roli globální marketingové ředitelky a matky, reflektuje, jak reklama překročila svůj původní záměr a stala se symbolem hrdosti a inspirace. Zobrazit více…

V přednášce zdůrazňuje, jak důležité je v korporátním prostředí přijmout autenticitu a vášnivé vedení, opouštět toxické pracovní prostředí a podporovat psychologickou bezpečnost a osobní pohodu zaměstnanců. Dalia vyzývá k přehodnocení stereotypů o ženském vedení a nabádá k využívání empatie, intuice a smyslu pro účel, které jsou dnes ve světě práce potřebnější než kdy jindy.

Kdo je prezentující?

Dalia Feldheim

Dalia Feldheim, zakladatelka společnosti Flow Leadership Consultancy, čerpá z vlastních rozsáhlých zkušeností s vedením firem a ze své vášně pro podporu druhých, aby umožnila organizacím podporovat autentičtější, šťastnější a psychologicky bezpečnější pracovní kulturu. Sdílí své postřehy a poznatky, úspěchy a boje, aby pomohla formovat novou generaci lídrů. Vyučuje „vědu o štěstí a odolnosti“ na Singapurské univerzitě managementu a spolupracuje s předními technologickými společnostmi na vnášení radosti do práce. Je také akreditovanou koučkou ICF, kvalifikovanou psychodynamickou skupinovou terapeutkou a trenérkou jógy a meditace. Do svých firemních programů zahrnuje osobní a skupinové koučování a cvičení mindfulness. V neposlední řadě je Dalia vášnivou obhájkyní žen a ženského vedení – povzbuzuje ženy (i muže), aby se opřely o své ženské vůdčí vlastnosti a odvážily se „vést (více) jako dívka“.

Michal Šrajer