Leden 2024 – This Is Beyond Budgeting

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Za nejdůležitější message této knihy považuji toto: pojďme dávat firemní peníze tam, kde je to skutečně aktuálně potřeba a kde nám to z dlouhodobého hlediska přinese největší zisk a dopad. Kniha vám ukáže, jak na to." Zobrazit více…

Říká o knize Jaroslav Procházka, org. design & produktový mentor, autor agilních knih.

Beyond Budgeting je manažerský přístup týkající se zlepšení výkonu organizací prostřednictvím změny modelu řízení, a to včetně nahrazení tradičního procesu rozpočtování.
V této útlé knížce (případně v její o něco objemnější starší sestře „Implementing Beyond Budgeting“) najdete praxí ověřený model a s ním spojená doporučení, díky kterým se vaše organizace stane agilnější.

Kniha srozumitelně vysvětluje, co Beyond Budgeting je, jak funguje a proč zlepšuje výkon organizací, a to prostřednictvím reálných případů, kde byl tento přístup zaveden. Dozvíte se, jaké výzvy je potřeba překonat, aby bylo zavedení Beyond Budgetingu úspěšné, a co vám tato změna přinese.

Kdo je Jaroslav Procházka?

Jaroslav Procházka pomáhá firmám s rozvojem produktového managementu, organizačního designu a budováním agilní kultury. Ať už formou mentoringu nebo prostřednictvím své Produktové akademie vás naučí dělat produktový management na špičkové úrovni. Koukněte určitě i na jeho knihy: „Ať jsme všichni Spotify!“ , „Tenders and Contracts for Digital World“ a „Provozujte IT jinak“.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství