Firemní wellbeing: Zkušenosti z praxe

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Pokud se i vy zabýváte otázkou, jak ve větší organizaci pěstovat zdravé a funkčně flexibilní prostředí, připojte se k naší diskusi. Probereme ryzí praxi a konkrétní příklady - jak ty pozitivní, tak takové, které vám můžou ušetřit pár slepých uliček a bolestných kroků vedle. Zobrazit více…

Cynicky se ušklíbnout nad souslovím “corporate wellbeing” je snadné. Ale co rozhoduje o tom, zda firemní snahy o podporu kvality života jejich lidí vyzní jako falešná potěmkiáda nebo padnou na úrodnou půdu?

Proč vysílání sledovat?

  • Dozvíte se, jak jde dohromady permanentní tlak na výkon s deklaracemi o hodnotě zdraví, osobní spokojenosti zaměstnanců a pozitivní atmosféry ve firmě

Kdo jsou hosté?

Kdo je Tomáš Talaš?

Tomáš Talaš je šéfem Employee Services v Komerční bance. V rámci své pozice se věnuje korporátním well-being programům zahrnující benefity, tréninky a další aktivity nebo zavedením Smart Office pro zaměstnance.

Kdo je Lenka Kružíková?

Lenka Kružíková je šéfka týmu HR pro skupinu innogy v ČR. V posledních 10 letech si v innogy prošla různými HR rolemi od vzdělávání a rozvoje, budování firemní značky zaměstnavatele, náboru až po roli HR Business Partnera innogy. 

Martin Ruman