Co neopomenout v kariérním plánování

Akce již proběhla.

Vztah mezi řízením talentů a úspěchem organizace je zřejmý. Ale podpora růstu, povýšení či výběr té nejlepší kariérní cesty není vše, co zahrnuje talent management či kariérní řízení. Jak například důstojně řešit postupný odchod z náročné role nebo plánovaný odchod do důchodu? Přijďte se inspirovat a na oplátku sdílet s ostatními vaše zkušenosti. Zobrazit více…

Pojďme si společně projít různá úskalí kariérního řízení, na která běžně v praxi narazíme a vzájemně se obohatit, jak se dané řeší jinde.

Vyvarujte se zbytečným přešlapům a nepříjemným překvapením v podobě emotivních odchodů, ať už ze strany zaměstnance či „vyhozením“ ze strany manažera….

V lednu jsme se společně k tomuto tématu dostali jen okrajově a je na čase prozkoumat ho více do hloubky.

Akce proběhne na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Ondřej Slabý?

Ondřej téměř 25 let své kariéry strávil v korporátní sféře, kde se věnoval rozvoji a vzdělávání, personalistice a řízení lidských zdrojů. Jako člen top managementu určoval strategický směr „people & culture” plánů v různých společnostech (Telco, banking, FMCG, Tec-společnosti) Od roku 2021 se rozhodl své zkušenosti předávat dál prostřednictvím konzultací, facilitací a vzdělávání jako nezávislý konzultant. Jeho specializací jsou lidé a kultura a vše co s firemní kulturou souvisí.

90 min | 22. 2. 2023 | Komunita: Firemní kultura |
Kontakt na organizátora: Kateřina Tomašcová

Kompetence: Plánování, Práce se změnou, Řízení zdrojů, Work-life balance