Design Sprint

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Petr Hýna představuje své zkušenosti s Design Sprintem, které načerpal ve firmě Kentico během své praxe. Zaměřuje se mimo jiné na první krůčky, oblíbené fuckupy a techniky, které se dají použít i v každodenní praxi. Rovněž ukazuje prakticky, jak konkrétně Design Sprint pomohl v Kentico a jaké ponaučení si odnesli sami účastníci. Zobrazit více…

Sdílení je určené všem, kteří hledají inspiraci, jak hledat odpovědi na kritické byznys otázky (lídři, Scrum Masteři, agilní koučové). 

“Hodinka s expertem” je pravidelná akce, v rámci které vybraný člen #CzechAgile komunity sdílí s ostatními své zkušenosti na konkrétní téma, ve kterém je expertem. Tentokrát se zaměříme na téma Design Sprint.

Kdo je Petr Hýna?

Petr Hýna má více jak 10 let zkušeností s agilitou ve firmách různých velikostí. Charakterizuje ho zdravý selský rozum, experimentování s novými přístupy, ochota nechat se vykopávat mimo komfortní zónu – to všechno s cílem budovat prostředí, které umožňuje dosahování výsledků s maximálním dopadem.  Jeho vášní je vzdělávání (sebe i svého okolí) a aplikování nově nabytých znalostí do praxe. 

Radek Gajdušek

V Red Button EDU mám na starosti Obsah, komunity a moderátory. Kromě toho produkujeme s kamarády z RainFellows vlastní pořad Agile Talks, kde nabízíme nakouknutí pod hlavičku agilních transformací.