Debriefing s Radvanem Bahbouhem

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

První vyílání Home Office TV s Radvanem bylo pomyslným deštníkem nad celou situací, která se kolem nás děje. Dotkla se mnoha témat, od statistiky a faktů, přes prožívání a naši možnost změnit naše vnímání, přes všímavost sami k sobě, komunikaci i se svými rodinami. Ohlédneme se zpět a naučíme se, co si z podobných situací odnést a jak na to. Zobrazit více…

Proč sledovat?

Vrátíme k rozhovoru s Radvanem Bahbouhem, který proběhl 19.3., kdy celá situace byla dosti rozjitřená a naší hlavní snahou bylo jí zklidnit. Optikou tří pohledů (matematická statistika, lékařství a psychologie) se zpětně podíváme na dva měsíce, které mění naše zvyky a společnost. Vyzkoušíme si tedy debriefing, jak se pohledu zpětně v koučování říká, v praxi na ukázce koronavirové situace.

Co se dozvíte?

  • Na co je debriefing a proč se dělá
  • Jak může debriefing pomoci v přípravě na další těžká období
  • K čemu je sociomapování a jak jej mohou manažeři využít ve své praxi

Kdo je Radvan Bahbouh?

Radvan Bahbouh je vedoucím katedry psychologie na Univerzitě Karlově a zároveň vede tým koučů v QED. Je autorem metody sociomapování.

Sám o sobě na stánkách QEDu říká: „Koučování se věnuji aktivně už 20 let. Jelikož kombinuji účinné prvky různorodých psychologických směrů, a využívám psychologických poznatků a dovedností k tomu, abych své postupy vhodně individualizoval, jsem představitelem psychologického koučování. Koučování se věnuji i didakticky. O psychologii sebekoučování jsem napsal knihu Pohádka o ztracené krajině. Vedle koučování jsem absolvoval řadu různých psychoterapeutických výcviků a mám psychoterapeutickou praxi, zaměřenou především na krizové intervence. Jednou z mých nejsilnějších stránek je schopnost inspirovat lidi k osobnímu růstu.

95 min | 28. 5. 2020 | Pořad: Koronavirový speciál

Mohlo by vás zajímat