Inovace

Komunita má 63 aktivních členů.

Komuniťačka

Fotografie Tereza Černá

Tereza Černá

tereza@redbuttonedu.cz

Nejčastější otázky

Mnohé společnosti se snaží držet krok s technologickými trendy i tím, že vnímají potřebu zákazníkům dodávat novinky stále rychleji a rychleji. S tím souvisí i budování povědomí o inovacích mezi zaměstnanci tak, aby nové postupy vedly k větší efektivitě, skutečně zajímavým novým produktům nebo zásadním změnám v interních procesech. 

Investice do inovačních labů, experience center a podobných oblastí se zdají být cestou kupředu. Tato oddělení umí spouštět, urychlovat i zavádět inovace do praxe. Jak to ale dělat dobře? Co mají společného dobré laby? Co se naopak můžeme naučit od těch, které zůstaly za očekáváními? Co vůbec znamená, že inovační oblast je úspěšná?

Z této myšlenky vznikla chuť sdílet to, co se v inovacích prakticky daří i nedaří, a učit se od sebe v otevřené, neformální a nekonkurenční skupině bez prostředníků.

Získejte neomezený přístup
ke všem komunitám díky licenci Impact

V komunitě potkáte lidi i z těchto firem

Nejbližší akce

Záznamy z vybraných akcí

Každý měsíc pořádáme minimálně dvě komunitní akce.

Archiv akcí

Členové o komunitě říkají

„Jsem moc ráda, že Komerční pojišťovna spolupracuje s RB EDU, protože poskytují možnost seberozvoje. Není to skrz školení, ale díky osobním setkáním se zajímavými lidmi nebo účastí na přednáškách a živých přenosech na jejich stránkách. Z online přenosů se mi velice líbila diskuze s generálem Petrem Pavlem, jehož pohled na válku na Ukrajině a názor na její vliv na ČR mě pomohl se v situaci lépe vyznat. Nejvíce mi ale přinesla osobní setkání. Ta probíhají v menších skupinách a proto jsem měla možnost potkat se a povídat si s lidmi, jejichž názory a životní náplň mě inspirovala a obohatila. Moc se těším, jakých dalších aktivit se díky RB EDU zúčastním.”

Lucie Jonáková

Lucie Jonáková
Komerční banka a.s.

„Platformu RedButton využívám především k networkingu a vzájemné inspiraci s lidmi napříč různými obory a společnostmi, což mi umožňuje získat další zkušenosti, nový pohled na věci, které aktuálně řeším a potkat další lidi bez nutnosti měnit zaměstnání.”

Filip Eckstein

Filip Eckstein
ComAp a.s.

„Čím déle pracuji v jedné firmě, tím víc vnímám jak důležité je koukat ven a nechat se inspirovat. Není potřeba znovu vymýšlet kolo, když už je dávno objevené. A o to víc, to platí v inovacích! Proto jsem ráda, že můžu být součástí této komunity, protože můžu kdykoliv dostat praktickou odpověď na to, co třeba zrovna u nás ve firmě řešíme.”

Kristýna Minářová

Kristýna Minářová
Raiffeisenbank a.s.

„Expertní komunita Inovace nám dává nahlédnout pod pokličku jiných firem, což je pro nás cenným zdrojem informací a inspirace. Osobně ráda diskutuji a komunita mi toto umožňuje, sdílení je pro mě a můj tým naprostým základem pro posun! ”

Janka Pacinová

Janka Pacinová
Accace Outsourcing s.r.o.