Možnosti využití AI v práci

Akce již proběhla.

Údajně se v nadcházejících letech dočkáme zhruba stejné změny, jako když byla zavedena elektřina. Buďme proto o pár kroků napřed. Kdo už jiný než inovátoři/ky ve firmách by měli/y rozumět tomu, co AI po praktické stránce nabízí. Zavítejte proto na další Inovační ráno, kde vás Jáno a Honza provedou posledními novinkami na poli AI. Zobrazit více…

Program

8:30. – 9:00 Praktické využití AI při scoutingu, prototypování a hledání partnerů pro inovace (Jáno).

9:00 – 9:30 Na co se připravit ve firmách aneb co nás čeká 2023-2025? (Jan).

9:30 – 10:00 Otázky, odpovědi a srovnání myšlenek.

Akce se koná online (ZOOM link po přihlášení) a moderovat ji bude Jáno Uriga.

Kdo je Ján Uriga?

Ján Uriga získal PhD. na Ústave experimentálnej psychológie SAV, kde sa zaoberal výskumom a aplikáciou sociálnej inteligencie a rozhodovacích procesov lídrov. Od 2003 do 2009 pracoval ako HR manažér vo verejnej správe a medzinárodných korporáciách. Od roku 2010 sa venuje konzultačním projektom v oblasti strategického riadenia zmien, inovácií, leadershipu a firemnej kultúry. Externě vyučuje na FSEV a vedie MBA modul change managementu a inovácií pre automotive sektor v spolupráci s viedenskou technickou univerzitou. Od 2018 je leadrom Experience Centra v Prahe, ktoré je zamerané na inovácie v oblastí zákazníckej a zamestnaneckej skúsenosti.

Kdo je Jan Tyl?

Jan Tyl je považován za jednoho z nejvýznamnějších odborníků na oblast umělé inteligence v České republice. Vystudoval informatiku a po absolvování pracoval pro společnost IBM. V roce 2012 založil vlastní startup zaměřený na vývoj AI a machine learningu, který se později stal úspěšným. Jan se zaměřuje především na aplikace AI v oblasti zdravotnictví a spolupracuje s univerzitami a vědeckými institucemi. Ve volném čase rád cestuje, sportuje a tráví čas se svou rodinou a přáteli.

Denisa Koderlová