Cesta písničkáře

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Jméno Tomáš Klus se stalo značkou. Pro někoho hudební ikonou a pro jiné kontroverzní postavou s politickými názory. Vždy svůj, autentický, s poetikou písničkáře. Co vše se musí stát, aby se kluk z Třince prosadil mezi celebritami? Jaké jsou ingredience úspěchu ve světe show businessu a v běžném životě? Co je třeba obětovat a jaká je role okolí, společnosti a rodiny při formování osobnosti? Zobrazit více…

Kdo je Tomáš Klus?

V mládí sportovec, nyní hudebník, herec, manžel a otec tří dětí. Jako interpret má na kontě 5 studiových alb a 1 „živák“, několik Andělů, Zlatého slavíka i roční pauzu od vystupování. Jako herec několik filmů v čele se Svěrákovskou pohádkou Tři bratři.

Na svých sociálních sítích, stejně jako během koncertů, rád otevírá otázky demokracie, svobody a víry. Své posluchače se snaží podněcovat k debatám. Někteří ho připodobňují k novodobému Karlu Krylovi, jiní tvrdí, že by se neměl starat o politiku a víc zpívat než mluvit. Ať tak či onak, Tomáš Klus se snaží být aktivním občanem, co bojuje za svou pravdu a víří stojaté vody, do kterých se nechce každému.

87 min | 25. 10. 2018 | Pořad: Brain&Breakfast

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství