Cesta písničkáře

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Jméno Tomáš Klus se stalo značkou. Pro někoho hudební ikonou a pro jiné kontroverzní postavou s politickými názory. Vždy svůj, autentický, s poetikou písničkáře. Co vše se musí stát, aby se kluk z Třince prosadil mezi celebritami? Jaké jsou ingredience úspěchu ve světe show businessu a v běžném životě? Co je třeba obětovat a jaká je role okolí, společnosti a rodiny při formování osobnosti? Zobrazit více…

Kdo je Tomáš Klus?

V mládí sportovec, nyní hudebník, herec, manžel a otec tří dětí. Jako interpret má na kontě 5 studiových alb a 1 „živák“, několik Andělů, Zlatého slavíka i roční pauzu od vystupování. Jako herec několik filmů v čele se Svěrákovskou pohádkou Tři bratři.

Na svých sociálních sítích, stejně jako během koncertů, rád otevírá otázky demokracie, svobody a víry. Své posluchače se snaží podněcovat k debatám. Někteří ho připodobňují k novodobému Karlu Krylovi, jiní tvrdí, že by se neměl starat o politiku a víc zpívat než mluvit. Ať tak či onak, Tomáš Klus se snaží být aktivním občanem, co bojuje za svou pravdu a víří stojaté vody, do kterých se nechce každému.

87 min | 25. 10. 2018 | Pořad: Brain&Breakfast

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat