Březen 2024 – Almanach Navala Ravikanta

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Moje kniha číslo 1 za rok 2023. Největší koncentrace moudrých myšlenek na stránku čtvereční. Téma bohatství a téma štěstí zpracované tak, že si z knihy něco odnese naprosto každý." Zobrazit více…

Říká o knize Hana Jadavan, pisatelka knižních recenzí, milovnice chytrých knih a členka sítě Red Button.

Zbohatnutí není jen o štěstí a štěstí není jen vlastnost, s níž se narodíme. Mít oboje se nám může zdát nedosažitelné, ale budování bohatství a štěstí jsou dovednosti, které se dají naučit.

Naval Ravikant je podnikatel, investor a praktický filozof, který zaujal mnohé svými principy vedoucími k vybudování bohatství a přežití šťastného života. Almanach Navala Ravikanta je sbírkou Navalových myšlenek, postřehů a zkušeností, které sdílel s veřejností posledních deset let prostřednictvím rozhovorů, tweetů, podcastů a blogů. To, co byste předtím museli hledat po různých koutech internetu, najdete teď na jednom místě, v této knize.

Nečekejte jednoduchou příručku, jak postupovat krok za krokem. Co tato kniha nabízí, jsou všeobecné principy, s použitím kterých si dokážete najít a vybudovat svoji vlastní, jedinečnou cestu ke šťastnějšímu a bohatšímu životu.

Kdo je Hana Jadavan?

Hana Jadavan je vášnivou čtenářkou vzdělávacích a seberozvojových knih. Píše o nich blog Agilefluencer, sdílí je na svém Instagramu a vydává newsletter zaměřený na seberozvoj. Profesně se věnuje školení Scrum Masterů a Agilních koučů – založila 12 týdenní online program Agile Master Class, kde se věnuje jejich komplexní špičkové přípravě.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství