Autenticita aneb jak se ze sebe neposí*at

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Děláte věci nejlíp, jak umíte? Náš život je tím nejsmysluplnějším projektem, který máme. Jak si ale průběžně udržet autenticitu a jednat pravdivě vůči sobě samému? Schopnost nebrat se přehnaně vážně, aniž by se člověk podceňoval, není v českém prostředí nejlehčí úkol. V rozhovoru s Mikýřem proto řešíme, jak udržet serióznost, humor a pravdivost zároveň. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Schopnost nebrat se přehnaně vážně, aniž by se člověk podceňoval, není v českém prostředí nejlehčí úkol. Přesto ale začíná být jedním z těch nejdůležitějších, protože klamání a dělání ramen už tak nějak (naštěstí) přestává fungovat. V rozhovoru s Mikýřem proto řešíme, jak udržet serióznost, humor a pravdivost zároveň.

Co si z dílu odnesete?

  • Jak se řídit vnitřním morálním kompasem?
  • Kde je hranice mezi humorem a směšností?
  • Jak svoje produkty nepřeceňovat a zároveň udržet firmu?

Kdo je Martin Mikyska?

Martin Mikyska alias Mikýř je bavič, satirik a autor pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem. Ve svojí tvorbě satiricky provází děním na internetu, informuje o společenských problémech, komentuje kauzy a činnost výstředních osobností. Je zároveň několikanásobným mistrem České republiky ve snowboardingu.

Miky Škoda

Pomáhám leaderům líp se rozhodovat a být adaptabilní a inovativní tak, jako by na tom stál jejich život. Založil jsem několik vzdělávacích organizací, jsem skaut nejenom nášivkou a krojem, ale i chutí objevovat svět ze všech úhlů pohledu. Sbírám zkušenosti z vlastního podnikání, vedení lidí, vědeckého bádání, horolezectví i cestování a dělím se o ně skrze veřejné vystupování, podporu podnikavosti v knize Můžeš (po)dělat cokoli a rozvoj adaptability v projektech se zaměřením na inovace vzdělávání.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství