Autenticita aneb jak se ze sebe neposí*at

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Děláme nejlíp, jak umíme. Náš život je tím nejsmysluplnějším projektem, který máme. Koneckonců nám ani nic moc jiného nezbývá, když potřebujeme soustavně přesvědčovat trh, jak sobě nebo svému produktu věříme. Zobrazit více…

Jak to ale ukočírovat? Jak si průběžně udržet autenticitu a jednat pravdivě vůči sobě samému? A ať už se to týká firmy nebo osobních postojů, jak to zdravě a s nadhledem komunikovat ven?

Proč vysílání sledovat?

Schopnost nebrat se přehnaně vážně, aniž by se člověk podceňoval, není v českém prostředí nejlehčí úkol. Přesto ale začíná být jedním z těch nejdůležitějších, protože klamání a dělání ramen už tak nějak (naštěstí) přestává fungovat. V rozhovoru s Mikýřem proto řešíme, jak udržet serióznost, humor a pravdivost zároveň.

Co si z dílu odnesete?

  • Jak se řídit vnitřním morálním kompasem?
  • Kde je hranice mezi humorem a směšností?
  • Jak svoje produkty nepřeceňovat a zároveň udržet firmu?

Kdo je Martin Mikyska?

Martin Mikyska alias Mikýř je bavič, satirik a autor pořadu Mikýřova úžasná pouť internetem. Ve svojí tvorbě satiricky provází děním na internetu, informuje o společenských problémech, komentuje kauzy a činnost výstředních osobností. Je zároveň několikanásobným mistrem České republiky ve snowboardingu.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství