Agilní komunikace jako nedílná součást firemní kultury

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Hangouty, sdílené dokumenty a porady online nejen, že skutečně zefektivnili fungování celé firmy, ale umožnili leaderům, aby viděli za hranice svých operací a měli kontext, ale hlavně zvýšili flexibilitu, kterou má ICE jako jednu z klíčových hodnot. Zobrazit více…

Petr Skondrojanis v HOTV tentokrát ze Žďáru nad Sázavou, kde si povídal se spoluzakladatelem a CEO společnosti ICE Industrial Services, Tomášem Vránkem. Tomáš se často inspiruje u speciálních jednotek a task force. Současná verze jejich organizační struktury a způsob komunikace odkazuje na knihu Teams of teams a vedení operací proti islámskému státu, kdy je nutné se rozhodovat v minutách, někdy i vteřinách. Jinak to stojí životy. Podobně agilně se pak rozhodují i v ICE.

Co se dozvíte?

  • Jaké nástroje v ICE používají pro vnitrofiremní komunikaci
  • Proč zrušili e-mail
  • Jak to, že jim stačí jen pět minut a jsou schopni rozhodnout o projektu za 10 milionů korun

Kdo je Tomáš Vránek?

Tomáš Vránek je zakladatel, spolumajitel a předseda představenstva společnosti ICE Industrial Services a.s. Jeho nápady a vize pomohly vybudovat ze start-upu jednu z nejrychleji rostoucích automatizačních firem.

ICE je první průmyslová společnost v České republice, která zrušila klasickou hierarchickou pyramidovou strukturu a oficiálně zavedla „bublinovou“ organickou strukturu založenou na bázi sebeřízení a holakracie. Po šesti letech mají téměř 150 zaměstnanců a tržby se blíží 300 milionům korun. ICE tým vyvíjí, vyrábí a automatizuje výrobní stroje a linky po celém světě.

51 min | 1. 7. 2020 | Pořad: Koronavirový speciál

Mohlo by vás zajímat