Sebepoznání a osobní motivace

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Jak říká Bill Gates: “Každý by měl mít svého kouče”. Reálného člověka vám sice tato epizoda nedá, ale představí vám konkrétní sebekoučovací techniky, které můžete stáhnout a začít používat. Poznejte lépe sebe nebo svůj tým. Zobrazit více…

Proč vysílání sledovat?

Jste člověk, který na sobě chce pracovat? Jste ochotni jít při hledání své motivace na hloubku? Tohle je ta správná epizoda, které vám s tím pomůže.

Co si odnesete?

  • Jak zjistit kořenovou příčinu motivace vaší nebo vašeho týmu?
  • Jak najít smysl svého života?
  • Jak nahlédnout do hypotetické budoucnosti a zjistit svá očekávání a priority?

Kdo je Dalibor Pulkert?

Daliborova osobní mise je „Podpora podnikavosti“. Věří, že čím více podnikavých lidí, tím lepší společnost po sobě necháme pro své děti. Snaží se pomáhat v odbourávání bariér „nevím co“, „nevím jak“ a „nevím s kým“. I proto rozjel projekt IdeaBox, formu kreativní krabice, která vás provede ověřením nápadu na trhu. 

V digitálních vodách se pohybuje přes 15 let a jak sám rád říká, staví mosty mezi IT a byznysem a zákazníkem. Spoluzaložil inovačního studio Outboxers, které staví nové digitální produkty a ověřuje jejich smysluplnost na trhu. 

Dalibor Pulkert

Neustále hladový po nových zkušenostech, inovátor a startovač nových produktů a služeb. Spoluzaložil inovační startup studio Outboxers. Baví ho ověřovat nápady a pomáhat v tom i ostatním. Zároveň nevymýšlí kolo a používá ověřené nástroje a techniky inovátorů z celého světa. Pravě to by s vámi rád sdílel ve svém pořadu.

12 min | 9. 3. 2021 | Pořad: Business ToolBox

Kompetence: Sebedůvěra, Sebereflexe, Sebezdokonalování

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství