Duben 2021

Program na jednom místě.

Hledáme cesty, jak vám usnadnit přípravu informací, které posíláte dál vašim kolegům. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, která nám pomáhá neustále vylepšovat prostředí Red Button EDU!

Nové pořady, které jsme připravili:

Čtení se mění. Ve spolupráci s Audiotékou
vybírá Petra Janková každé 2 týdny knihu, která u nás ještě nevyšla v překladu, ale stojí za to o ní vědět. Audiotéka pak vždy k titulu připraví 30minut abstrakt toho nejzajímavějšího z knihy.

Mistrovství v OKR. Nový pořad s Ondřejem Suchým, který představí OKRka ze všech úhlů pohledu. První díl vyjde na konci dubna.

Všechna vysílání a na jednom místě najdete zde 👉https://edu.redbuttonedu.cz/program/. A výběr toho nejlepšího za duben ke sdílení nebo tisku je níže⬇

Vedle výběru tipů měsíčního vysílání vám nově připravujeme jednotlivé bannery. Využijte je dle potřeby na míru vašim textům a zprávám. Jsou pro vás připraveny v ZIP archivu👉

Připojte se na workshop nebo diskuzi.

Tento měsíc máme v nabídce workshopy nebo diskuze hned na 3 témata:

  • ve druhém dubnovém týdnu, 8.4.  bude diskutovat Martin Hák s hosty a účastníky k tématu ProjecToru „Jak projektový manažer doručuje hodnotu“
  • Sara Polak si přizvala na pomoc s tématem Odysseus in space Jana Lukačeviče a Jakuba Brože. V následné diskuzi se mohou diváci hostů ptát na cokoliv k tématu, co je zajímá. 14.4. 
  • Chyba a Kritika. To jsou dva díly pořadu Až ke stropu Pavla Pumprly a zároveň také stejnojmenně nazvaný workshop. 30.4.  

Účast na workshopech a diskuzích v rámci Red Button EDU je skvělá příležitost, jak rozšířit vaši nabídku vzdělávacích a rozvojových aktivit. Využijte ji a nabídněte vašim lidem. Zúčastnit se jich může kdokoliv z vaší firmy, kdo je do Red Button EDU registrovaný.

Brain&Breakfast aneb Proč se nechováme podle toho, co víme?

Tuto otázku si pokládá další host dubnové snídaně Ondráš Přibyla. Ondráš se aktivně zapojuje do srozumitelnější komunikace klimatických změn v projektu „Fakta o klimatu“. Možná ho znáte i jako propagátora a lektora nenásilné komunikace. 

V Brain&Breakfast se podíváme právě na komunikační aspekty situací a problémů, kdy se skupina lidí nechová podle toho, co ví. Podrobněji se zaměříme na to, jakými způsoby může komunikace ve skupinách blokovat řešení problémů a co můžeme dělat, aby se věci rozhýbaly. Vysíláme živě 22. 4. od 8:30 hod. 

Neustále pracujeme na vylepšení funkcí platformy EDU.

Na základě vaší zpětné vazby i tipů od ostatních uživatelů neustále vylepšujeme uživatelské prostředí platformy Red Button EDU.  Tady jsou ty nejčerstvější vychytávky:

  • testujeme nový vzhled karty vysílání (zatím Týmy budoucnosti a Čtení se mění)
  • plán vysílání nově nemusíte scrollovat nahoru

Za Red Button EDU tým,

Lenka

Lenka Vašková