Květen 2023 – Budíček! Ustlat! Nabít, zajistit!

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Knihu mi doporučil velmi dobrý kamarád, který je o jednu generaci starší než já a je to člověk, který má dobře zmáknutou sebedisciplínu. Obsahuje 10 principů, které můžou pomoci v sebedisciplíně, v rozhodování a možná i v přístupu k životu jako takovému. Byť v ní není mnoho textu, já sám jsem si z ní do svého života vzal obrovské množství take-aways." Zobrazit více…

Říká o knize Daniel Gamrot, lektor osobní produktivity a time managementu.

Autor knihy byl 37 let příslušníkem jednotek SEAL. Stal se čtyřhvězdičkovým admirálem a jeho posledním pověřením bylo vrchní velení nad všemi zvláštními jednotkami armády Spojených států. Ve své službě se častokrát ocitl na hranici mezi životem a smrtí a pochopil, že existuje několik jednoduchých principů, které pomáhají přežít těch v nejkritičtějších chvílích, ale které jsou stejně užitečné i v běžném životě. V této knize tak čtenářům předkládá deset pravidel, která se během svého výcviku, který patří k těm nejtěžším na světě, naučil a která mohou pomoci překonat náročná období i vám. V angl. originále knihu najdete pod názvem „Make Your Bed“.

Kdo je Daniel Gamrot?

Daniel Gamrot je předním českým odborníkem na osobní produktivitu, sebeřízení a práci s prioritami. Ohledně těchto témat školí, konzultuje i přednáší, a to jak v prezenční, tak i v online formě. Znát jej můžete i ze Seduo, kde má na několik vlastních kurzů, případně jste mohli narazit na některý z jeho článků – ať už ve Forbes či jiných periodikách, nebo přímo u něj na blogu.

Hana Jadavan

16 min | 18. 5. 2023 | Pořad: Kniha měsíce

Kompetence: Celoživotní učení, Orientace v informacích, Sebereflexe

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství