Firemní vibe

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

V této přednášce se dozvíte o klíčových strategiích, které Canva používá k posilování své korporátní kultury – od uznávání jednotlivců po jednoduchost a efektivitu v každodenních procesech, až po filantropické iniciativy, které rozšiřují její sociální dopad. Zobrazit více…

Zvláště během COVID-19 Canva ukázala svou agilitu a schopnost rychle reagovat na komunitní potřeby, což ilustruje příběh šéfkuchaře Marka, který své dovednosti přesměroval na vaření pro charitu. Tato přednáška nejen osvětlí, jak Canva udržuje své hodnoty a kulturu zaměřenou na dobročinnost a udržitelnost, ale také vás inspiruje k zamyšlení nad významem těchto principů ve vašem osobním a profesním životě.
Připojte se k nám a objevte, jak Canva proměňuje ambiciózní cíle v realitu a vytváří inkluzivní pracovní prostředí, které oslavuje diverzitu a podporuje osobní i profesní růst svých zaměstnanců.

Kdo je prezentující?

Chris Low

Chris Low ve společnosti Canva zastává pozici vedoucího oddělení Vibe a cílem týmu Vibe je zajistit, aby všichni ve společnosti Canva měli možnost odvádět nejlepší práci svého života, a to tím, že svému týmu poskytují neuvěřitelné pracovní prostředí a podmínky, ve kterých se mu bude dařit. Před společností Canva byl majitelem a šéfkuchařem restaurace Orto Trading Co v Surry Hills. Zakladatelé společnosti Canva, Mel a Cliff, byli jeho pravidelnými zákazníky. Při nástupu do funkce ve společnosti Canva si Chris kladl za cíl vybudovat kulturu společnosti Canva stejným způsobem, jakým by vedl restauraci: Buduje komunitu tím, že vytváří zážitky, se kterými se lidé spojují. Říká, že dosáhli pouze 1 % toho, čeho jsou schopni! Jeho úkolem je pomoci svému týmu dosáhnout zbývajících 99 % cíle.

Michal Šrajer