Finance jako klíč k českým nemovitostem pro cizince

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

Materiály doplňují a rozšiřují informace, které zazněly v tomto vysílání. Umožňují vám samostudium tématu do hloubky, pokud máte chuť a čas.

Pro zobrazení materiálů je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

V dalším pokračování CZECHárny jsme se s Robinem Petráskem bavili o jeho podnikání. Založil Expat Finance, specializovanou firmu pro zprostředkování nemovitostí cizincům v České republice. Jeho cílem je poskytnout komplexní služby od financování po samotný nákup nemovitostí pro zahraniční klientelu. Zobrazit více…

S Robinem Petráskem jsme se poprvé protnuli až letos, kdy nás spojil Cedric Maloux ze Startupyardu. Robin mě zaujal svojí energií, smyslem pro detail a do posledního detailu promyšleným zákaznickým přístupem. Ptáte se kde? Poté co posbíral pár let zkušeností v korporátním světě se utvrdil, že jeho cesta je ta podnikatelská. Našel si zajímavý segment zahraničních klientů v Česku, kteří mají zájem o lokální nemovitosti, založil společnost Expat Finance a zaměřuje se na kompletní zprostředkování pořízení nemovitosti od A do Z včetně zajištění financování. O jeho dalších expanzivních plánech a rozšiřování stávajícího obchodního modelu se se dozvíte v našem videocastu.

Kdo je host?

Robin Petrásek

Robin Petrásek

Petr Benes

28 min | 12. 1. 2024 | Pořad: CZECHárna

Kompetence: Inspirování, Morálka a etika, Motivace, Společnost a kultura