Simulátor stáří

Akce již proběhla.

Rozhodli jsme se posunout zážitek za snídaně se Simonou Bagarovou ještě o kus dále. K samotné snídani a k digestivu, kde jsme šli do větší hloubky, jsme se rozhodli přidat i praktický workshop, kde si vyzkoušíte simulátor stáří na vlastní kůži. Zobrazit více…

Workshop se uskuteční 2.5. od 16:00 v Magenta Experience center v Praze. Workshopem vás provede Jan Mašek ve spolupráci s Asistenčním jednorožcem.

Doporučujeme jej hlavně všem lidem, kteří mají na starosti ve firmách diverzitu a také všem inovátorům. Moc rádi vám zprostředkujeme prožít si nějaký čas v těle seniorů.

Kdo je Jan Mašek?

Vybral si inovace jako prostředek k rozvoji odvahy, národní hrdosti a kultivaci společnosti jako celku. Pracoval ve společnosti 3M na pozici inovačního lídra. Tam se naučil propojovat a půjčovat si různé funkční modely z jednoho businessu do druhého. Vytvářel mosty mezi 3M, jinými firmami i institucemi a společně hledali win-win řešení.

Rád vytváří sítě, které umožňují hledat zkratky, které jsou v dnešní rychlé době potřeba k akceleraci nápadů nebo rozvoji businessu. Dále jej baví nahlížet a učit se z oborů, které jsou mimo jeho rámec či bublinu. Rád pomáhá tomu, aby lidi využívali svůj dar na maximum a spolutvořili s lidmi, kteří jsou hodnotově na stejné vlně a nebojí se říci „nevím“.

Denisa Koderlová

90 min | 3. 5. 1999 | Komunita: Firemní kultura, Inovace