Red Button EDU Webinář #4 – Co se do webinářů o vzdělávání nevešlo aneb diskuze a sdílení

Chcete vědět, jakým směrem se ubírá vzdělávání a získat praktické rady a triky, jak efektivně rozvíjet své zaměstnance? Absolvovali jste sérii našich interaktivních webinářů? Přijďte na navazující panelovou diskusi. Zobrazit více…

V první části dostanou prostor otázky, na které během podzimu nezbyl čas. Budeme moc rádi, když se zapojíte a posdílíte s námi i vaše zkušenosti. V druhé části vám představíme novinky a směřování RB EDU v následujícím roce.

Půjdeme více do hloubky a konkrétních příkladů v tématech:

  • Trendy ve vzdělávání a první kroky při jejich zavádění do firmy.
  • Výběr efektivních (a někdy i odvážných) vzdělávacích formátů.
  • Jak měřit vzdělávání a metriky, které fungují.
  • Co motivuje lidi ke vzdělávání.
  • Konkrétní zkušenosti z firem – co funguje a nefunguje.

Co si z události odnesete:

  • Odpovědi na otázky, které se do webinářů nevešly.
  • Praktické tipy a triky.
  • Novinky a směřování RB EDU v roce 2023.

Akce proběhne fyzicky v Czechitas v Praze i na platformě ZOOM a pro odemknutí odkazu je potřeba se registrovat. 

Kdo je Luboš Malý?

Jsem rád, když firma funguje jako švýcarské hodinky. Proto hledám rovnováhu mezi procesy, technologiemi a hlavně lidmi. Kultura, kde se prima pracuje a neustále zlepšuje, umožňuje inovovat a učit se každý den něco nového. Prošel jsem si různými rolemi ve společnostech Procter&Gamble a LEGO – od výrobní operativy přes manažerské pozice a konzultanství až po vedení globálních transformačních projektů. Rád propojuji různé obory, světy start-upů, neziskových organizací i vysokých škol a v neposlední řadě kultury, které jsem měl možnost poznat. Věřím, že skrze prostředí ve firmách je možné zlepšovat celou společnost. Proto spoluvytvářím síť Red Button a podílím se jak na vnitřním fungování, tak na produktech a projektech. Mám rád tykání, otevřenost, víc dávat než brát, skromnost, lidskost a humor ve všech podobách. Fandím Zero´Waste a Expertnímu dobrovolnictví.

Kdo je Lenka Vašková?

Jsem Lenka. Máma Ondry a Jáchyma. Víc jak 14 let jsem strávila ve světě korporátu, na různých pozicích v rámci L&D. Umím koncepce rozvojových programů. Stála jsem u vzniku projektů pro manažery, talenty, absolventy VŠ. Spoluuváděla jsem do praxe proces koučinku, mentoringu, vdechla život seberozvojovým skupinám. Baví mne LIDÉ. Baví mne je navnímat. Pozorovat. Ptát se. Propojovat. Spolu s nimi hledám smysl. Hodnotu. Je samotné. Baví mne celostní přístup k člověku. Baví mne tradiční čínská medicína, kterou jsem vystudovala. Baví mne pracovat s lidmi a být jim průvodcem na jejich cestě. Baví mne jejich proměny. Baví mne i ty nejmenší změny, které sami udělají a které znamenají velké věci. Baví mne znovupropojení těla a mysli (a duše). A mám z těch proměn radost! V Red Button EDU provázím jako Klíčnice rebelky a rebely programem ReBeLeader. Baví mne role EDU People Care, vše kolem našeho interního týmu. Pokud si jako firma koupíte licenci do naší platformy, věnuji se EDU Heroes, našim L&D parťákům ve firmách. V neposlední řadě mám stále prsty v rozvojových programech a učících cestách, protože tohle mne pořád ohromně baví!

Kdo je Pavel Kroupa?

Dělník, vychovatel, chemik, facilitátor, projekťák, manažer, Scrum Master, nezávislý konzultant, člen vedení. Dvacet let zkušeností s filozofií Lean, Kaizen, Six Sigma, deset let praxe v Learning and Development, tři roky v inovacích. Působil v malých firmách, státních podnicích i korporacích doma i v zahraničí. Pavel je renesanční člověk se záběrem napříč mnoha obory a své znalosti a zkušenosti dokáže kombinovat a vytěžit podle aktuální potřeby. Nicméně to nejdůležitější pro Pavla vždycky byl a je člověk – ať už je to zákazník nebo kolega, lidské potřeby jsou pro Pavla vždy na prvním místě.

Denisa Koderlová

120 min | 6. 12. 2022 | Komunita: L&D |
Kontakt na organizátora: Luboš Malý

Kompetence: Aktivní učení, Celoživotní učení, Rozvoj týmu, Sebezdokonalování, Vedení lidí