Červenec 2021 – Inner Game pro manažery

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Predstavme si, že existuje spôsob ako sa nenásilným príjemným spôsobom učiť nové veci a vďaka tomu zvyšovať vlastnú výkonnosť alebo zlepšovať výsledky tímu. Túto možnosť nám poskytne pochopenie a využitie INNER GAME - skvelého pomocníka pre mobilizáciu toho najlepšieho v nás a partnera pre prekonanie paralyzujúcich strachov a pochybností. “ Zobrazit více…

Říká o knize Vlastimil Kocián, člen sítě Red Button.

TAJEMSTVÍ VYSOKÉ PRACOVNÍ VÝKONNOSTI

Nové vydání knihy úspěšného amerického poradce se zabývá uplatněním originální metody zvyšování výkonnosti – Inner Game – v pracovním prostředí. Autor vychází ze své dlouholeté zkušenosti s aplikací metody ve sportu i ve firmách a pomáhá lidem překonat mentální překážky, které zabraňují, aby se soustředili na výkon, příslušným způsobem změnili své vnitřní rozpoložení a plně mobilizovali svůj osobní potenciál. Předkládá i praktické nástroje, jak úspěšně zvládat svůj „vnitřní zápas“ (s obavami z neúspěchu, s odporem vůči změnám, s nedostatkem sebedůvěry atd.), který v naší mysli probíhá pokaždé, snažíme-li se dosáhnout lepších výsledků, a navrhuje, jak zlepšit proces učení se s minimálním množstvím instrukcí a příkazů.

Kdo je Vlastimil Kocián?

Vlastimil Kocián je členem představenstva společnosti KROS a.s, zaměřené na ekonomický, stavební a znalecký software. Ve firmě začínal jako brigádník, po studiu začal pracovat na pozici programátora, později jako vedoucí divize. Úkol vnést do firmy novou energii posunul jeho i firmu na pozici leadera v této oblasti.

5 min | 21. 6. 2021 | Pořad: Kniha měsíce

Kompetence: Celoživotní učení, Iniciativa, Sebereflexe, Vedení lidí

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství