Březen 2023 – Deset myšlenek o čase

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Ke knížce jsem se dostal v tom správném čase - když je nám 40, jsme zhruba v polovině života a já jsem cítil, že bych měl ten čas začít využívat smysluplněji. Knížka mi v tomhle ohledu otevřela oči. Vracím se k ní opakovaně a vždy si v ní najdu nějakou novou věc, která mě donutí přemýšlet." Zobrazit více…

Říká o knize Martin Kavka, autor, odborník na obsahové newslettery a poradce pro obsahové tvůrce.

Nemáte nikdy čas? Nic nestíháte? Marně se snažíte šetřit časem? Švédská fyzička a spisovatelka Bodil Jönssonová, profesorka na technické univerzitě v Lundu, se zamýšlí nad vnímáním času a ukazuje, jak se vztah k němu v moderní době změnil.
Jako bychom zapomněli, že čas je naše jediné pravé bohatství. Proto bychom se měli naučit prožívat naplno každý okamžik svého osobního času. Jinak nám žádné technické vymoženosti nepomohou nad časem vyzrát.
V knize Deset myšlenek o čase autorka poskytuje řadu praktických rad a tipů, jak můžeme snadno změnit životní styl a konečně přestat být otroky svého času.

Kdo je Martin Kavka?

Martin Kavka je nadšený newsletterista, poradce a lektor pro obsahové newslettery a autorský marketing. Sám píše Newsletter pro obsahové tvůrce s názvem Newslettery newslettery.substack.com a spolu s Pickey.cz točí podcast Tvůrcast. Mimo to je také tvůrcem projektu Čeština 2.0 a autor knihy Hacknutá čeština a se svou ženou Alicí vlastní rodinnou firmu 4 Kavky zaměřenou na společenské hry.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství