Září 2022 – Čtyřhodinový pracovní týden

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Kniha Čtyřhodinový pracovní týden změnila nejen mě, ale i celé generaci pohled na podnikání, cestování a work-life balance. Je považovaná za bibli digitálního nomádství, ale bude užitečná pro všechny, který chtějí podnikat s větší svobodou." Zobrazit více…

Říká o knize Dan Tržil, člen sítě Red Button.

Systém „otroč – šetři – odpočívej“, kdy člověk v mládí po celé dny dře a vlastní život odkládá na důchod, se evidentně přežil a Tim Ferriss ve své knize představuje způsoby, jak si užívat života i v produktivním věku. Dokládá, že luxusní životní styl, ještě před dvaceti lety vyhrazený jen milionářům, je dnes dostupný každému, a ve své knize přesvědčivě ukazuje, jak tento sen může kdokoliv z nás realizovat. Stačí jen chytře využívat všech možností, které nám moderní svět nabízí, a osvojit si několik nových návyků. Že po žádné radikální změně svého života netoužíte? Přesto vám doporučujeme knihu přečíst – je přímo našlapána neobyčejnými postřehy a praktickými tipy, které jinde nenajdete. Kniha je světovým bestsellerem a vyšla v 35 zemích.

Kdo je Dan Tržil?

Dan Tržil více než 6 let tvoří podcast Proti Proudu a další úspěšné podcasty. S tvorbou a využitím podcastů pomáhá mnohým firmám a jednotlivcům. Školí, konzultuje, tvoří obsah o podnikání a hledání dobrého života.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství