Září 2022 – Čtyřhodinový pracovní týden

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Kniha Čtyřhodinový pracovní týden změnila nejen mě, ale i celé generaci pohled na podnikání, cestování a work-life balance. Je považovaná za bibli digitálního nomádství, ale bude užitečná pro všechny, který chtějí podnikat s větší svobodou." Zobrazit více…

Říká o knize Dan Tržil, člen sítě Red Button.

Systém „otroč – šetři – odpočívej“, kdy člověk v mládí po celé dny dře a vlastní život odkládá na důchod, se evidentně přežil a Tim Ferriss ve své knize představuje způsoby, jak si užívat života i v produktivním věku. Dokládá, že luxusní životní styl, ještě před dvaceti lety vyhrazený jen milionářům, je dnes dostupný každému, a ve své knize přesvědčivě ukazuje, jak tento sen může kdokoliv z nás realizovat. Stačí jen chytře využívat všech možností, které nám moderní svět nabízí, a osvojit si několik nových návyků. Že po žádné radikální změně svého života netoužíte? Přesto vám doporučujeme knihu přečíst – je přímo našlapána neobyčejnými postřehy a praktickými tipy, které jinde nenajdete. Kniha je světovým bestsellerem a vyšla v 35 zemích.

Kdo je Dan Tržil?

Dan Tržil více než 6 let tvoří podcast Proti Proudu a další úspěšné podcasty. S tvorbou a využitím podcastů pomáhá mnohým firmám a jednotlivcům. Školí, konzultuje, tvoří obsah o podnikání a hledání dobrého života.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat