Srpen 2023 – Vědomý business

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

„Tato kniha je o nás všech. O tom, jak se můžeme k věcem, které nás potkávají, stavět - jestli budeme zaujímat postoj oběti nebo se staneme tvůrci, vezmeme osud do svých rukou a převezmeme odpovědnost za sebe a za to, co se děje kolem nás.“ Zobrazit více…

Říká o knize Zdeněk Michálek, člen sítě Red Button.

Integrita, úspěch a štěstí.
Vědomý business je efektivní cestou k opravdovému leaderovství. Autor knihy mistrně popisuje, co a jak můžeme udělat hned zítra ve svém (nejen) pracovním životě jinak, s odpověďmi na hluboce lidskou potřebu smyslu, štěstí a opravdovosti. S moudrostí, zkušeností, humorem a geniální praktičností nás autor provází sedmi kvalitami vědomého businessu, které – začnete-li podle nich žít – mohou zcela změnit život váš i život vaší firmy. Ať jste majitel firmy, manažer, živnostník, zaměstnanec nebo student, principy vědomého businessu vám mohou otevřít cestu k úspěchu, jenž přesahuje pouhý hmotný úspěch – mohou vám otevřít cestu k naplňujícímu a tvořivému životu.
Fred Kofman, spolumajitel a ředitel společnosti Axialent, učitel leadershipu a vědomého businessu, inspiruje lidi po celém světě k práci postavené na jejich vnitřní integritě a odvaze. V celé řadě programů zaměřených na leadership, osobní mistrovství, týmové učení, rozvoj firemní kultury, firemní efektivitu a koučink, které vytvořil a vede, propojuje filozofickou hloubku s praktickou hodnotou. Mezi jeho klienty patří například Microsoft, Google, Yahoo!, Shell, Citibank nebo AXA. Tyto principy učil také na mnoha vysokých školách, včetně MIT a Harvardu.

Kdo je Zdeněk Michálek?

Zdeněk Michálek je kouč, lektor, ředitel konzultační a vzdělávací firmy HM partners a zkušený manažer, který víc jak 20 let rozvíjí lidi a organizace. Zdeňkovým posláním je pomáhat lidem i firmám objevovat své poslání a rozvíjet vlastní potenciál ke službě lidskosti. Ve svém volném čase věnuje skautingu, rotariánství a také projektu Lidé v rovnováze, který má za cíl pomáhat lidem být v práci více zdraví a v pohodě.

Hana Jadavan

10 min | 20. 7. 2023 | Pořad: Kniha měsíce

Kompetence: Celoživotní učení, Orientace v informacích, Sebereflexe

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství