Srpen 2022 – Chladová terapie

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Chladová terapie má nesčetné množství zdravotních benefitů a je vhodná úplně pro každého. Ne každá její forma ale vyhovuje všem. I proto vznikla tato kniha - je praktickým návodem, který vám pomůže vzít vše hezky postupně a od začátku a najít si takovou verzi chladové terapie, která bude vyhovovat právě vám." Zobrazit více…

Říká o knize Libor Mattuš, člen sítě Red Button.

Je pro vás otužování novinka a nevíte, kde začít? Nebo už ho praktikujete, ale chtěli byste svoji ledovou vášeň posunout ještě o kus dál?
Ve vůbec první české publikaci na téma otužování s podtitulem „Mrazem prověřený průvodce pro všechny, kdo se chtějí ponořit do tajů otužování“ vás cestou zimy provedou instruktoři, pro které je mráz denním chlebem. Na základě vlastních zkušeností i vědeckých poznatků vám krok za krokem představí tento osvěžující zdravotní trend. S jejich praktickými tipy může mít z chladu prospěch úplně každý!

Kdo je Libor Mattuš?

Libor Mattuš je certifikovaný neurojazykový kouč, zkušený biohacker, instruktor chladové terapie a dechových cvičení a spoluzakladatel  projektů Doplň se a Code of Life. Několik let působil jako tlumočník a lektor čínského a anglického jazyka se specializací na medicínu. Jako instruktor asijských bojových systémů, které učí od svých 17 let, se dostal také k otužování a chladové terapii. Dnes pracuje s mnoha špičkovými sportovci na národní i mezinárodní úrovni, školí ve firmách a vystupuje na konferencích a univerzitní půdě.

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství

Mohlo by vás zajímat