Srpen 2022 – Chladová terapie

Toto vysílání je k dispozici pouze uživatelům s placeným členstvím.

Chcete-li sledovat vysílání z archivu, staňte se součástí Red Button EDU komunity a aktivujte si členství.

Zakoupit členství

"Chladová terapie má nesčetné množství zdravotních benefitů a je vhodná úplně pro každého. Ne každá její forma ale vyhovuje všem. I proto vznikla tato kniha - je praktickým návodem, který vám pomůže vzít vše hezky postupně a od začátku a najít si takovou verzi chladové terapie, která bude vyhovovat právě vám." Zobrazit více…

Říká o knize Libor Mattuš, člen sítě Red Button.

Je pro vás otužování novinka a nevíte, kde začít? Nebo už ho praktikujete, ale chtěli byste svoji ledovou vášeň posunout ještě o kus dál?
Ve vůbec první české publikaci na téma otužování s podtitulem „Mrazem prověřený průvodce pro všechny, kdo se chtějí ponořit do tajů otužování“ vás cestou zimy provedou instruktoři, pro které je mráz denním chlebem. Na základě vlastních zkušeností i vědeckých poznatků vám krok za krokem představí tento osvěžující zdravotní trend. S jejich praktickými tipy může mít z chladu prospěch úplně každý!

Kdo je Libor Mattuš?

Libor Mattuš je certifikovaný neurojazykový kouč, zkušený biohacker, instruktor chladové terapie a dechových cvičení a spoluzakladatel  projektů Doplň se a Code of Life. Několik let působil jako tlumočník a lektor čínského a anglického jazyka se specializací na medicínu. Jako instruktor asijských bojových systémů, které učí od svých 17 let, se dostal také k otužování a chladové terapii. Dnes pracuje s mnoha špičkovými sportovci na národní i mezinárodní úrovni, školí ve firmách a vystupuje na konferencích a univerzitní půdě.

Hana Jadavan

Uplatněte v praxi nové znalosti

Výzva

Nedílnou součástí každého vysílání je praktická výzva, která vám pomůže lépe ukotvit nově získané znalosti.

Pro zobrazení je potřeba mít aktivováno plné členství.

Zakoupit členství